Sıfır nokia 603 mü? spot samsung i9003 galaxy sl mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HaqperesT

HaqperesT

Üye
sarj konusunda tahmini rakamlar soyledim ve nette gezinirken video agırlıklı olsa 5 saati anca bulursun

imei teli tutmasa direk guncelleme yapamazsın ve forumlardan rom indirerek yaparsın

sl s biraz kırpılmışı sayılır
sl in 2d performansı daha iyi dolayısıyla film daha iyi izlenir
3d s ustun oyunlarda ise yarar
ekran amoled daha canlı renkler ancak lcd daha saglam
onemsiz ayrıntılar gunluk kullanımda farklar hissedilmez

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
sarj konusunda tahmini rakamlar soyledim ve nette gezinirken video agırlıklı olsa 5 saati anca bulursun

imei teli tutmasa direk guncelleme yapamazsın ve forumlardan rom indirerek yaparsın

sl s biraz kırpılmışı sayılır
sl in 2d performansı daha iyi dolayısıyla film daha iyi izlenir
3d s ustun oyunlarda ise yarar
ekran amoled daha canlı renkler ancak lcd daha saglam
onemsiz ayrıntılar gunluk kullanımda farklar hissedilmez

Oldu hocam bilgiler için çok :tşk:

vavra22

vavra22

Üye
iphone 4s i yaklasık olarak 1000 tl civarında 10 ay önce getirtecektim. hemde spot satıcı benim yakınım olur bana tek dediği şey şu başının ağrımasını istemiyorsan mallar elime geldi asla dosta gitmez dedi! spot mal en riskli maldır.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s i yaklasık olarak 1000 tl civarında 10 ay önce getirtecektim. hemde spot satıcı benim yakınım olur bana tek dediği şey şu başının ağrımasını istemiyorsan mallar elime geldi asla dosta gitmez dedi! spot mal en riskli maldır.

Hocam bizim burada spot teller adeta cirit atıyor ve çok az bir kısmı sorun yaşıyor. mesela ben 14 aydır spot jet kullanıyorum, Şarjı dışında hiçbir sorun yaşamadım. acaba senin yakının ne manada öyle demiştir kafam karıştı biraz :hmmm

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Nokia 603 al .Interneti hızlı , şarjı iyi , müzik sesi kuvvetli , garantili ... Daha ne olsun ;)

vavra22

vavra22

Üye

Hocam bizim burada spot teller adeta cirit atıyor ve çok az bir kısmı sorun yaşıyor. mesela ben 14 aydır spot jet kullanıyorum, Şarjı dışında hiçbir sorun yaşamadım. acaba senin yakının ne manada öyle demiştir kafam karıştı biraz :hmmm

Şöyle söyleyim kardeşim bir sorunla karşılaştığımda muhattap bulamıyorsun spot mal için ve yaklaşık olarak 4 hafta bana göndereceği telefonu kendisi denedi daha sonra sorunları söyledi ben vazgeçtim bazı iphoneler güncellendikten sonra bir daha açılmamış garantide yok ellerinde kalmış. istersen göndereyim dedi ama ben kabul etmedim açıkcası.

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle söyleyim kardeşim bir sorunla karşılaştığımda muhattap bulamıyorsun spot mal için ve yaklaşık olarak 4 hafta bana göndereceği telefonu kendisi denedi daha sonra sorunları söyledi ben vazgeçtim bazı iphoneler güncellendikten sonra bir daha açılmamış garantide yok ellerinde kalmış. istersen göndereyim dedi ama ben kabul etmedim açıkcası.

Sadece iphone için geçerli bir durum olabilir bence

---------- Eklendi @ 21:29:28 ---------- Yazıldı @ 21:27:57 ----------

Nokia 603 al .Interneti hızlı , şarjı iyi , müzik sesi kuvvetli , garantili ... Daha ne olsun ;)

Birden heyecanlandım kardeş :D

atakan25

atakan25

Üye
samsungu sevmiyorum gerçi 603 ü de sevmiyorum da 603 daha iyi bir seçim sanki

---------- Eklendi @ 19:51:47 ---------- Yazıldı @ 19:50:37 ----------

karar değştiriyom samsüng daha iyi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
603 garantı arıyorsan tabikı

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
samsungu sevmiyorum gerçi 603 ü de sevmiyorum da 603 daha iyi bir seçim sanki

---------- Eklendi @ 19:51:47 ---------- Yazıldı @ 19:50:37 ----------

karar değştiriyom samsüng daha iyi

Niye birden karar değiştirdin kardeş :)

forever1907+

Üye
galaxy sl al pişman ıkmazsın garanti dediğn ne ki en fazla ver 50tl telefonun fiyatı zaten 1000 e yakın versen ne olur vermesen ne olur SYMBİAN ÖLÜ SİTEM BULAŞMA şimdi herkes ya ios yada android alıyor symbian bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
galaxy sl al pişman ıkmazsın garanti dediğn ne ki en fazla ver 50tl telefonun fiyatı zaten 1000 e yakın versen ne olur vermesen ne olur SYMBİAN ÖLÜ SİTEM BULAŞMA şimdi herkes ya ios yada android alıyor symbian bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Haklısın hocam

gölgee_65

gölgee_65

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bugün kendime spot samsung i9001 galaxy s plus gördüm adam fiyatı 690 tl dedi, i9003 ise fiyatı şu an 590 tl. sizce arkadaşlar s plus için 100 tl fark vermeye değer mi? yoksa i9003 mü alayım??

---------- Eklendi @ 11:01:53 ---------- Yazıldı @ 10:59:41 ----------

Forumda konu kirliliği olmasın diye bunun için yeni bir konu açma ihtiyacı görmedim. buraya yazmak daha mantıklı geldi bana umarım buradan cevap alabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt