.::Siemens SX1 FW Showroom::.

Sponsorlu Bağlantılar

ocu77

ocu77

Üye
coşku tahminlerin doğru bu fwyi senin fwden modifiye ettim arka planda senin başka bir forumda verdiğin backgroundimage...yalnız içindeki deişikliklerden dolayı senin editlediğin fwden farkları olduğu için vede kendim editlediğim için ayrı bir fw şeklinde sundum..yeri gelmişken up_4 ten farklarını yazayım..isteyen istediği fwyi yükler...
-renk paletini deişebilme (entegre fcapalette prosu ve patchi)
-entegre blackballer arayanı engelleme prosu
-entegre fileexplorer prosu
-entegre calcium hesap makinesi
-entegre snapshot ekran yakalama prosu
-hızlandırılmış a,c,d,z sürücüleri
-n-gage oyunları için 10.5 mb ram
-132 mhz sabit işlemci hızı
-deiştirilmiş splashscreen
-deiştirilmiş menü dizilimi
-deiştirilmiş app ikonları
-deiştirilmiş avkonex

perfectlover bu olay sana bu kadar komik geldiğine göre forumdan fwyi kaldırayımda gülmekten bi yerlerin yarılmasın........

perfectlover

Üye
perfectlover bu olay sana bu kadar komik geldiğine göre forumdan fwyi kaldırayımda gülmekten bi yerlerin yarılmasın........
Ne alakası var şimdi. Bana komik gelen senin yaptığın değil, Coşku'nun söylediği laftı. Ama üzerine alınmışsın. Benim sana söylediğim birşey yok ki. Dediğin gibi isteyen herkes, istediği her fw üzerinde değişiklik yapabilir. Niye bu kadar alındın anlayamadım.

BorDo_BeReLi

Üye
arkadaşlar yüklemeyi telefon kapalıykenmi yapıcaz ..??

BorDo_BeReLi

Üye
çıkardığınız usb driver ı pc nize tanıtın (SX1 i joysticke basarak açın ve usb kabloyu bağlayın.windows "yeni donanım bulundu" uyarısı çıkacaktır.usb driver klasörünü gösterip tanıtma işlemini bitirin.) daha önce tanıtanların bu işlemi yapmasına gerek yoktur

arkadaşlar usb driver i nasıl pcye tanıtıcaz yardım edin pls..:(

BorDo_BeReLi

Üye
çok saolun yaptım Allah Razı olsun cmert ve dierlerlinden telefon süper oldu:D

(kusura bakmayın flood oldu)

onuer

Üye
SX1_CMERT-TURKIYE-RETAIL-uk-el-tr_15_UP_4
en son cmert arkadaşımızın çıkardığı fw bumu:
Buysa bunu yükleyeceğimde.

gardiyann14

Üye
evvet

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
hangisini yükleyeyim acaba????

Alparslan-Turan

Alparslan-Turan

Üye
arkadaşlar orjinal servis ve brothers linkini güncellermisiniz lütfen indirilmiyor.

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
kankalar sx1 simbian7 daha çıkmadımı
vede yeni fwlerle uğraşan arkadaşlar varmı???????
özellikleri neler?????????

by_tutsak33

Üye
slm arkadaşlar ya benim tlf bazı tuş sorunları felan var ama garantiye yollayamıyom lütfen yardım edermisniz:?ya bana bunun orjinal ayarlarına ve garanti kapsamına girmesine dönmem için program lazım ve nasıl yükleyecem bunu da bilmiom lütfen anlatırmısınız yada mail adresime yazarsanız çok minnetkar kalcam ya zaten ben hergün bakıom yazarsın die umarım bana yardım edersiniz
mail adresim:[email protected]

cinowski

Üye
kardes.suan 4. sayfadayiz. konunun en basinda orjinal fw war(servis sürümü yazıyo). onu indir telefonuna yukle. icinde nasıl yuklenmesi gerektiği de yazıyo umarım yaparsın. ilk seferde ben de zorlanmıştım.

by_tutsak33

Üye
ya saolunda bu sayfanın ilk başında ben de oldugunu biliodumda içinde dosya yok heralde ya yardımcı olursanız sevinirim tşk yinede siz bakın acaba ben mi indiremedim

by_tutsak33

Üye
heralde bu sx1 in servis sürümü dosayası çalışmıyo yada ben mi indiremedim bi bakarmısınız:??bu sayfanın ilk başında olması lazım ama baktım olmadı

gulden_ufuk

Üye
arkadaşlar acil yarıdım sx1 hakkında lütfen..
sx1 in servis fw si bi de mac loren en son fwleri lazım

aloneahmet

Üye
ellerini dert görmesin emeklerinize sağlık

corsan

Üye
BEN İNDİRDİM CALIŞ TIRamadım

onur3535

Üye
saol kardeş

hhuso

Üye