Siemens SX1 Fw 15.2 sürümü buyrun NURANİ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Siemens SX1 Fw 15.2 sürümü buyrun NURANİ
---------------------------------------------------------------------------------------
yazılım aşağıda part1....

yazılım aşağıda part2....

yazılım aşağıda part3....

HERKESE HAYIRLI OLSUN KAFAMI YEMİŞTİNİZ SONUN DA YAZILIM GELDİ TEPE TEPE KULLANIN

NOT: PART1 , PART2 VE PART3 OLMASSA YAPAMAZSINIZ HABERİNİZ OLSUN..HAYIRLI OLSUN....

NURANİDEN ALINTIDIR.......

YAZILIMIN YENİ ÖZELLİKLERİ;
1_Açılış resimleri (yani startup ve splashscreen adlı mbm dosyaları) istege göre değiştirilebilir.

2_Saat simgesi.(Yani clock ve clockmask adlı mbm dosyaları)
istege göre değiştirilebilir.

3_Duvarkagıdının(Yani backgroundimage adlı mbm dosyası) kenarlarındaki 1 piksellik boşluk kaldırılmıştır.

4_Yükleme hızı arttırılmıştır.(Yani sis dosyalarını yüklerken gereksiz sorular kaldırıldı)....

----------------------------------------------------------------------------------------
_Yeni uygulamalar eklendi,bunlar:

1-Fget uygulaması.(Bu uygulama cep telefonu üzerinden internete baglanıp hızlı dosya indirme programıdır.Bu uygulama ile SX1’inize hızlı şekilde dosya indirebilirsiniz.)

2-Hview uygulaması.(Bu uygulama basit bir hex viewer programıdır.)

3-IpView uygulaması.(Bu uygulama telefonun Ip baglantı numaralarını gösterir.)

4-MapViewGPS2 uygulaması.(Bu uygulama GPS mödülü kullananlar içindir.)

5-Qreader uygulaması.(Bu uygulama bir çeşit Reader yani yazı dosyalarını okuma programıdır.)

6-ScreenTaker uygulaması.(Bu uygulama telefon ekranının resmini çeker.)

7-TaskSpy uygulaması.(Bu uygulama arkada çalışan gereksiz uygulamarı kapatabileceginiz programları kapatabilen,ram ölçümü yapabilen bir programdır.))....

_NOT:PROGRAMLARI VİRÜS TARAMASIN DAN GEÇİRMEYİN AKSİ TAKTİRDE PROGRAM KENDİNİ AÇMAZ.......))....

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
HADİ BAKEM YAZLIM GELDİ

berkant10

berkant10

Üye
bu fw yle gelen yenilikler ne söylede boşuna indirmeyelim

CooL'n'Quiet

Üye
evet hoca yenilikler ne?

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
YUKARDA YAZIO

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
yazıyo ya yenilikler. yukarda

berkant10

berkant10

Üye
nurani fazla yenilik yapmamışsın bu sefer indirmeye gerek yok boşuna garanti dışına çıkmayalım

ah şu tema olayını çözebilseydin ama yine de uğraşmıssın emeğe saygı sonsuz

CooL'n'Quiet

Üye
Originally posted by ChaLLenGeR@Nov 5 2005, 07:30 PM
yazıyo ya yenilikler. yukarda
[post=204581]Quoted post[/post]​

ilk başta yoktu sonradan düzenledi emi?

almighty

Üye
arkadaşım teşekkürler.. indirdim yeni firmware'i ama henüz kurmadım.. bi de dosyada virüs var, arkadaşlara duyurulur.. çok fazla detaylı açıklama yok firmware hakkında sadece tema olayına ağırlık verilmiş..symbian 7 olacağını söylemiştiniz bi kaç sitedebunda böyle bi olay yok sanırım.. ben nurani15fw kullanıyorum uzun zamandır sorunsuz.. bunu yüklemekte kararsız kaldım.. fw16 gelecekmi? gelecekse ne zaman? eğer yakın bi zamanda çıkacaksa bunla hiç uğraşmayalım direk 16 yı yükleriz.. nuraninin ellerine sağlık, ama fw16yı bekliyoruz :)

SnL.dracula

Üye
eeeeeeeee hani fw16 . elinize sağlık ta bu sürümden kimseyi kandıramzsınız. sadece kendınız ustune bır sey eklemısınız bunun. yanı bence bu surum uzerınde calısılmamıs sadece mıllet sussun dıye yapılmıs. bence sahte ve gereksiz ama emeğe saygı sağolun arkadaslar. biz 16 yı beklıyoruzz

SnL.dracula

Üye
bence bu fw 15.2 tehlikeli nıye vırus taraması yaptırmayalım kı. belkı ıcınde vırus var bıyelım kı yukledık vırus taraması yaptırmadan ya vırus gırerse. saten telefonu 15.2 yı yukledık dıye garantı dısı kalcak. bır de içine virus gırecek ooo. ben o telefonu cope atarım. ayrıca dosyaları yuklerken vırus felan olabılır dıyo eger onlarda kalkarsa bız ne yapcaz yukledıgımız her program sorgusuz soulasız olarak yuklenır fakat ıcınde kı vıruslerde kusursuz olarak telefona yukleneır. daha ıyı bır surum beklıyordumm acıkcası ama emegınıze saygı duyarım. allah razı olsun bu sadece kendı dusuncelerım ;;)

Memo2005

Üye
NOT:PROGRAMLARI VİRÜS TARAMASIN DAN GEÇİRMEYİN AKSİ TAKTİRDE PROGRAM KENDİNİ AÇMAZ.......))....
bu komik söyleme ne diyeceğimi şaşırmış durumdayım :-)
ne yapacak millet gözü kapalı yükleyip telefona zarar verme riskini göze mi alacak...biraz daha özen gösterelim bence arkadaşlar

guvenbs

Üye
bu fw yi gerçekten kim hazırladı ??? bn sx1 mi servisten zor bela geri alabildim bidaha gondermek istemiyorum !!!!

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
başımın etini yediniz yazıklar olsun be sürüm koyduk adam yerine koyup ta düzgün yazan yok ben linkleri çekerim herkes kurtulur çok bencilsiniz be yazıklar olsun size........... :nono: :nono: :eksi: :eksi: :eksi:

cmert

cmert

Üye
Originally posted by cihatnuroglu@Nov 8 2005, 06:57 PM
başımın etini yediniz yazıklar olsun be sürüm koyduk adam yerine koyup ta düzgün yazan yok ben linkleri çekerim herkes kurtulur çok bencilsiniz be yazıklar olsun size........... :nono: :nono: :eksi: :eksi: :eksi:
[post=206465]Quoted post[/post]​

ya ben böyle trip bir insan görmedim ya.o senin tavrında kaynaklanan bişey.aynı şeyleri teknomag.com da da yapmışsın zaten.tepkiler anında gelmiş.sorunu kendinde ara.zaten fw16 da çıkmadı kafam iyice bozuldu :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

necc7

Üye
kardeş eline sağlık ben symbian 7 olan firmware yi bekliyorum yinede teşekkürler.

necc7

Üye
daha zip dosyalarını açarken virus taraması yapmadığım halde kendinden buldu.
Scan type: Auto-Protect Scan
Event: Threat Found!
Threat: W32.Pinfi
File: D:\New Folder\SX1_NURANI-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_15_0002\SX1_NURANI-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_15_0002\Tema araçları\SX1_Theme_Creator.exe
Location: D:\New Folder\SX1_NURANI-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_15_0002\SX1_NURANI-TURKEY-RETAIL-uk-el-tr_15_0002\Tema araçları
Computer: XXXXXXXXXX
User: XXXXXXX
Action taken: Clean succeeded : Access allowed
Date found: 09 Kasım 2005 Çarşamba 09:50:34

almighty

Üye
Originally posted by cihatnuroglu@Nov 8 2005, 06:57 PM
[post=206465]Quoted post[/post]​

ya kardeşim sen millete sadaka mı veriyosun ben anlamadım ki? nedir bu tavırlar bööle? nurani arkadaşın senin bu yaptığın havalardan haberi var mı? boşuboşuna adamın da adını kullanarak tavır yapıyosun ona da zararın oluyo.. tarzın çok yanlış.. yazık demek ki sen kendin yapsaydın bu firmware'i bi de yanına salavatla gelecektik, başkasının yaptığıyla bu kadar hava atıyosan... linklerini çek turşusunu kur oldu mu güzel kardeşim.. bu arada zip dosyasının içine virüs koymakta güzel fikir aferin sana ama bizde ne yazıkki antivirüs programı kullanıyoruz :))

b.Y_F.r.e.n.z.Y

Üye
ya kardeşler tamam fazla yüklenmeyin adamın üstüne

SnL.dracula

Üye
cihat tamam dostum eline sağlık ta bence bu surum aceleye gelmıs ve sadece mılletı susturmak ıcın yapılmıs gıbı geldı bana ( hanı bız fw 16 beklıyoduk ya birilerinden ) neyse ama canın sagolsun senın. fakat program pek saglam degıl galıba . dost dedıgın dostuna zarar vermez. eger programda vırus varsa Bu NaSıL DoSStLuKKK :nono: 8) :nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt