Siemens SX1 Fw 15.2 sürümü buyrun NURANİ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by SnL.dracula@Nov 10 2005, 11:58 AM
cihat tamam dostum eline sağlık ta bence bu surum aceleye gelmıs ve sadece mılletı susturmak ıcın yapılmıs gıbı geldı bana ( hanı bız fw 16 beklıyoduk ya birilerinden ) neyse ama canın sagolsun senın. fakat program pek saglam degıl galıba . dost dedıgın dostuna zarar vermez. eger programda vırus varsa Bu NaSıL DoSStLuKKK :nono: 8) :nono:
[post=207618]Quoted post[/post]​
abi ben taramadan geçirecem sürümü yeniden upload layacam siteye zipleri temizleyecem virüslerden yeni sürümü verecem biraz bekleyin.......
-----------------------------------------------------------------------------------------
yukardaki arkadaşlar yaptığımız işi beğenmediniz ben kendimde aradım hatayı daha sürümü vermeden başladınız bağırmalara hala bağırmalarınız devam edio daha ben ağzımı açmam size nurani benim çok iyi arkadaşım ağzınızı açtırmam ona sakın nuraniyi ağzınıza almayın bidaha karşınızda beni bulursunuz nurani hakkında olumsuz bi şey duymak istemiyorum... :nono: :nono: :nono: :nono:

octopusokan

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>yukardaki arkadaşlar yaptığımız işi beğenmediniz ben kendimde aradım hatayı daha sürümü vermeden başladınız bağırmalara hala bağırmalarınız devam edio daha ben ağzımı açmam size nurani benim çok iyi arkadaşım ağzınızı açtırmam ona sakın nuraniyi ağzınıza almayın bidaha karşınızda beni bulursunuz nurani hakkında olumsuz bi şey duymak istemiyorum... [/b][/quote]

bence yukarıda yazılanların hedefi senin tavrın.nurani ye laf söyleyen yok sadece eleştiren var onlarda bence haklı

almighty

Üye
<div class='quotetop'>(octopusokan &#064; Nov 19 2005, 10&#58;36 PM) [post=211145]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>yukardaki arkada&#351;lar yapt&#305;&#287;&#305;m&#305;z i&#351;i be&#287;enmediniz ben kendimde arad&#305;m hatay&#305; daha sürümü vermeden ba&#351;lad&#305;n&#305;z ba&#287;&#305;rmalara hala ba&#287;&#305;rmalar&#305;n&#305;z devam edio daha ben a&#287;z&#305;m&#305; açmam size nurani benim çok iyi arkada&#351;&#305;m a&#287;z&#305;n&#305;z&#305; açt&#305;rmam ona sak&#305;n nuraniyi a&#287;z&#305;n&#305;za almay&#305;n bidaha kar&#351;&#305;n&#305;zda beni bulursunuz nurani hakk&#305;nda olumsuz bi &#351;ey duymak istemiyorum... [/b][/quote]

bence yukar&#305;da yaz&#305;lanlar&#305;n hedefi senin tavr&#305;n.nurani ye laf söyleyen yok sadece ele&#351;tiren var onlarda bence hakl&#305;
[/b][/quote]

ben art&#305;k yoruldum aç&#305;klama yapmaktan, bi&#351;ey yazmaya ü&#351;eniyordum. sen bana tercüman olmu&#351;sun, anlay&#305;&#351;&#305;n için gerçekten te&#351;ekkür ederim octopusokan arkada&#351;&#305;m..

Venom_yuc

Üye
öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim. 15 yükledim sorunum yok bunuda yükleyeceğim.ama görüyorumki bazı arkadaşlar emeğe saygıdan çok gereksiz tenkit yapıyorlar.daha iyisini yapıp buraya koymadan emek harcayanlara laf söylemek kimseye düşmez.alıp yüklerken iyi..ama ufak sorunlar oldumu prıgramcıdan kötüsü yok.yok ööle yağma...

yeni linkleri bekliyorum.teşekkürler.

SnL.dracula

Üye
<div class='quotetop'>(Venom_yuc &#064; Dec 6 2005, 04&#58;15 PM) [post=223081]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
öncelikle emeği geçenlere teşekkür ederim. 15 yükledim sorunum yok bunuda yükleyeceğim.ama görüyorumki bazı arkadaşlar emeğe saygıdan çok gereksiz tenkit yapıyorlar.daha iyisini yapıp buraya koymadan emek harcayanlara laf söylemek kimseye düşmez.alıp yüklerken iyi..ama ufak sorunlar oldumu prıgramcıdan kötüsü yok.yok ööle yağma...

yeni linkleri bekliyorum.teşekkürler.
[/b][/quote]
bence birazcık saçaladaın ne yani şimdi adam virüslü bir sürüm çıkartmış eee ona emek harcamış dıye sürüm hakkında konusamazmıyız. lutfen soyledıgnız keliemelere dıkkat edelım.

Venom_yuc

Üye
virüsüde bir zahmet temizleyiver.herşeyi milletten bekleme.ben konuşmayın demedim adam gibi konuşun dedim.

octopusokan

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>virüsüde bir zahmet temizleyiver.herşeyi milletten bekleme.ben konuşmayın demedim adam gibi konuşun dedim. [/b][/quote]

dostum sen hala neyi savunduğunu zannediyosun aşağıyı iyice oku bence bunu ben değil fw yi yazan yazmış yani adam virüs olduğunu biliyordu yada kendş koymuş olabilir.silersen fw çalışmıyor.

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>_NOT:PROGRAMLARI VİRÜS TARAMASIN DAN GEÇİRMEYİN AKSİ TAKTİRDE PROGRAM KENDİNİ AÇMAZ.......))....[/b][/quote]

rapper382

Üye
hocam linkler boş sayfa kullanılmıyor diyor tekrar upload etsem bir zahmet

lord_kral

Üye
ya ben bunları ındıremıyorum yardımcı olurmusnz ya

Emre-45

Emre-45

Üye
Arkadaşlar 4 sene öncenin konusu tabii ki çalışmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt