sgs ıv 3gb ram ile geliyor

 • 8 Ekim 2012
 • 1746 Okunma
 • 40 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Akıllı cep telefonu pazarında gelişmeler tüm hızı ile devam ediyor. Özellikle Samsung ve Apple cephesinden gelen akıllı telefonlar büyük merakla beklenen cihazlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında sunulan Galaxy S III ve, geçtiğimiz günlerde sunulan iPhone 5 yüksek satış rakamları ile yılın en çok satan iki akıllı telefonu olmaya aday.
  < Resmi açmak için tıklayın >  Samsung Galaxy S III‘ü dünya genelinde farklı versiyonlar olarak yayınladı. Güney Kore ve Amerika’da LTE desteği ve 2GB RAM ile sunulan Galaxy S III, diğer ülkeler de ise 3G desteği ve 1GB RAM ile sunulmuştu. Özellikle 1GB RAM oldukça fazla kesim tarafından eleştirilmişti.

  Gelen bilgilere göre 2013 senesinde çıkması beklenen Galaxy S III‘ün halefi olacak olan Galaxy S IV 3GB RAM ile birlikte gelecek. Sam Mobile tarafından gelen habere göre 2013 senesi için Samsung üst seviye akıllı telefonları için 3GB RAM üzerinde çalışıyor.

  Önümüzde ki sene Samsung‘dan özellikle Galaxy S IV ve Galaxy Note III gibi akıllı telefonlar başta olmak üzere diğer akıllı telefon üreticilerinden de 3GB RAM içiren cihazlar gelecek.

  Kaynak: MAXİCEP
   


  Yazan: papakudioflu
 2. S3'ü olanlar şimdiden satsın,paraya çevirsin yol yakınken:)
   
 3. samsungun satış politikası bakımından bunu yapacağını sanmıyorum bakalım bekleyip göreceğiz
   
 4. Boyle birşey olacağını sanmam
   
 5. 3 Gb ha.pc de 4 gb ram var yakında pc olacak bunlar :D
   
 6. 3gb ram bu kadar abartılı ve imkansız birşey değl...
   
 7. ben zannetmiyorum max2 ram koyarlar. Çünkü bir kere eğer 3ram koyarlarsa note un büyük ekran ve tonlarca özelliğini gelişmesi için koyulmuş olan 2gb ramin ne esprisi kalırki? Hadi not3 e koysalar 3ram neyse ama sanmam s4e bunu koyacaklarını. Ekranıda 5.3 inç yapsınlar galaxy note+ desinler o zaman. Ama s5 de falan bu olabilir diye düşünüyorum. Ama şu an bunun için cidden çok erken.
   
 8. Benim pc de 1gb var :)
   
  ~N.A.W.Y~ bunu beğendi.
 9. yeni laptoplarda artık 8var sanırım seninki eskimeye başlamış :tebessüm: ayrıca cidden çok abarttılar. Not2 benim eski laptoptan daha güçlü.
   
 10. pc de 4 gb ram yeterli her türlü oyunu oynarsın telefonlarda 2 den fazlasını abartı olarak görüyorum
   
 11. bence abartı değil. Bir cihazı birkere alıp uzun süre kullanmak istiyorsan mutlaka amiral alıcaksın ve bu amiral de senin kullanışına en uygunu ve en güçlüsü olmalı. Bence bu uzun vade için abartı değil. Ama hastası olanlar için abartı. Hani yarın yenisi çıktı koş koşlar için diyorum. Mesela ben c7aldım 1.5yıl önce ve bir süredir idare ediyorum. Bu arada sürekli nasıl kullandığımı ne için alacağıma da dikkat ederek note2 almaya karar verdim. Çünkü 2gb ram ve güçlü bir donanımı var. Bu da demek oluyorki 1-2yıl destek. Ondan sonrası da roma kalmış zaten. Ram burada benim gibi uzun kullanacak birisi için çok önemli birşey. Ama yine de şu anda 3gb çok abartılı olur. Birde onu çıkartırsa satmak için s2nin ve not un desteğini kesmesi gerekecek.
   
 12. benimki masaüstü bütün parçalarını kendim seçmiştim idare ediyor :)
   
 13. eğer mobiller 4rame geçerse sende pcyi güçlendir bence :) artık 4 ram bazı şeylere yetmiyor.
   
 14. bende birtek Crysis'ı tek seferde bitirmeye çalıştığımda yetmedi.son Reckoning bölümünde oyun 3.700 mb ram yiyordu:d:
  diğer bütün uygulamalarda yetiyor.BF3 falan kasıntısız :)
   
 15. desenize benim pc tarih olmuş . Hele ekran kartı : ati eax550 dandik birşey pes 11i bile kaldırmıyor
   
 16. Güzel haber umarım doğrudur
   
 17. Laptop almaya gerek kalmadı sanırım.. :ehe
   
 18. arkadaşından ram ödünç alacaktın :ehe
  gerçektende laptopların pazarında ciddi düşüşler var. Heleki ulttabooklarda pek bi canlanma yaratamazsa bilgisayar piyasası sadece deli oynayanlar için çalışır. Yada mühendisler. Gelecek çok karanlık :zuhaha:
   
 19. en azından diğer donanımlar crysis 1'i kaldırmaya yetiyordu :D kısa profil bilgisi bölümünden pc'min tüm özelliklerine bakabilirsin :)
   
 20. mobilim :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 05:28