sgs ıv 3gb ram ile geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sgs ıv 3gb ram ile geliyor
Akıllı cep telefonu pazarında gelişmeler tüm hızı ile devam ediyor. Özellikle Samsung ve Apple cephesinden gelen akıllı telefonlar büyük merakla beklenen cihazlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında sunulan Galaxy S III ve, geçtiğimiz günlerde sunulan iPhone 5 yüksek satış rakamları ile yılın en çok satan iki akıllı telefonu olmaya aday.

Samsung Galaxy S III‘ü dünya genelinde farklı versiyonlar olarak yayınladı. Güney Kore ve Amerika’da LTE desteği ve 2GB RAM ile sunulan Galaxy S III, diğer ülkeler de ise 3G desteği ve 1GB RAM ile sunulmuştu. Özellikle 1GB RAM oldukça fazla kesim tarafından eleştirilmişti.

Gelen bilgilere göre 2013 senesinde çıkması beklenen Galaxy S III‘ün halefi olacak olan Galaxy S IV 3GB RAM ile birlikte gelecek. Sam Mobile tarafından gelen habere göre 2013 senesi için Samsung üst seviye akıllı telefonları için 3GB RAM üzerinde çalışıyor.

Önümüzde ki sene Samsung‘dan özellikle Galaxy S IV ve Galaxy Note III gibi akıllı telefonlar başta olmak üzere diğer akıllı telefon üreticilerinden de 3GB RAM içiren cihazlar gelecek.

Kaynak: MAXİCEP

maxirabit

maxirabit

Üye
S3'ü olanlar şimdiden satsın,paraya çevirsin yol yakınken:)

Purgatory-

Purgatory-

Üye
samsungun satış politikası bakımından bunu yapacağını sanmıyorum bakalım bekleyip göreceğiz

amcalu1

amcalu1

Üye
Boyle birşey olacağını sanmam

PriZm

PriZm

Üye
3 Gb ha.pc de 4 gb ram var yakında pc olacak bunlar :D

MrExpert

MrExpert

Üye
3gb ram bu kadar abartılı ve imkansız birşey değl...

aleranol

aleranol

Üye
ben zannetmiyorum max2 ram koyarlar. Çünkü bir kere eğer 3ram koyarlarsa note un büyük ekran ve tonlarca özelliğini gelişmesi için koyulmuş olan 2gb ramin ne esprisi kalırki? Hadi not3 e koysalar 3ram neyse ama sanmam s4e bunu koyacaklarını. Ekranıda 5.3 inç yapsınlar galaxy note+ desinler o zaman. Ama s5 de falan bu olabilir diye düşünüyorum. Ama şu an bunun için cidden çok erken.

aleranol

aleranol

Üye
3 Gb ha.pc de 4 gb ram var yakında pc olacak bunlar :D

yeni laptoplarda artık 8var sanırım seninki eskimeye başlamış :tebessüm: ayrıca cidden çok abarttılar. Not2 benim eski laptoptan daha güçlü.

acuxx

acuxx

Üye
pc de 4 gb ram yeterli her türlü oyunu oynarsın telefonlarda 2 den fazlasını abartı olarak görüyorum

aleranol

aleranol

Üye
pc de 4 gb ram yeterli her türlü oyunu oynarsın telefonlarda 2 den fazlasını abartı olarak görüyorum

bence abartı değil. Bir cihazı birkere alıp uzun süre kullanmak istiyorsan mutlaka amiral alıcaksın ve bu amiral de senin kullanışına en uygunu ve en güçlüsü olmalı. Bence bu uzun vade için abartı değil. Ama hastası olanlar için abartı. Hani yarın yenisi çıktı koş koşlar için diyorum. Mesela ben c7aldım 1.5yıl önce ve bir süredir idare ediyorum. Bu arada sürekli nasıl kullandığımı ne için alacağıma da dikkat ederek note2 almaya karar verdim. Çünkü 2gb ram ve güçlü bir donanımı var. Bu da demek oluyorki 1-2yıl destek. Ondan sonrası da roma kalmış zaten. Ram burada benim gibi uzun kullanacak birisi için çok önemli birşey. Ama yine de şu anda 3gb çok abartılı olur. Birde onu çıkartırsa satmak için s2nin ve not un desteğini kesmesi gerekecek.

PriZm

PriZm

Üye

yeni laptoplarda artık 8var sanırım seninki eskimeye başlamış :tebessüm: ayrıca cidden çok abarttılar. Not2 benim eski laptoptan daha güçlü.

benimki masaüstü bütün parçalarını kendim seçmiştim idare ediyor :)

PriZm

PriZm

Üye

eğer mobiller 4rame geçerse sende pcyi güçlendir bence :) artık 4 ram bazı şeylere yetmiyor.
bende birtek Crysis'ı tek seferde bitirmeye çalıştığımda yetmedi.son Reckoning bölümünde oyun 3.700 mb ram yiyordu:d:
diğer bütün uygulamalarda yetiyor.BF3 falan kasıntısız :)

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
desenize benim pc tarih olmuş . Hele ekran kartı : ati eax550 dandik birşey pes 11i bile kaldırmıyor

erko merko

erko merko

Üye
Güzel haber umarım doğrudur

Astrosman

Astrosman

Üye
Laptop almaya gerek kalmadı sanırım.. :ehe

aleranol

aleranol

Üye

bende birtek Crysis'ı tek seferde bitirmeye çalıştığımda yetmedi.son Reckoning bölümünde oyun 3.700 mb ram yiyordu:d:
diğer bütün uygulamalarda yetiyor.BF3 falan kasıntısız :)

arkadaşından ram ödünç alacaktın :ehe
Laptop almaya gerek kalmadı sanırım.. :ehe

gerçektende laptopların pazarında ciddi düşüşler var. Heleki ulttabooklarda pek bi canlanma yaratamazsa bilgisayar piyasası sadece deli oynayanlar için çalışır. Yada mühendisler. Gelecek çok karanlık :zuhaha:

aleranol

aleranol

Üye
mobilim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt