sgs ıv 3gb ram ile geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bende Call Of Duty MW3'ü kasmadan oynuyorum.
İntel Core i3 3.20 ghz, Atı Radeon HD 4700 :ağlarım:, 4GB DDR3 Ram, 500 GB Hafıza, W7 Home Premium Birde Samsung galiba telefon piyasasına asılacak. :hmmm

PriZm

PriZm

Üye
Bende Call Of Duty MW3'ü kasmadan oynuyorum.
İntel Core i3 3.20 ghz, Atı Radeon HD 4700 :ağlarım:, 4GB DDR3 Ram, 500 GB Hafıza, W7 Home Premium Birde Samsung galiba telefon piyasasına asılacak. :hmmm
4700 değilde 4870 olsaydı çok iyi olurdu :ehe

aleranol

aleranol

Üye

ben iyice eskide kalmışım:züü:

o değilde geforce gt690ı kim lullanır bilemiyorum :D ekran kartı değil bilgisayarın ta kendisi manyak bişey yav. Bide dual gt690+i7extreme +32gbddr5ram+asusbf3 anakartını toplayacan ouuww. Bide kasa olarak bi cooler master dakacan. Soğutucuda su soğutmalı olacak. Şer..sizim o kasa 6-8yıl hiç sorun çıkarmaz.

erko merko

erko merko

Üye

o değilde geforce gt690ı kim lullanır bilemiyorum :D ekran kartı değil bilgisayarın ta kendisi manyak bişey yav. Bide dual gt690+i7extreme +32gbddr5ram+asusbf3 anakartını toplayacan ouuww. Bide kasa olarak bi cooler master dakacan. Soğutucuda su soğutmalı olacak. Şer..sizim o kasa 6-8yıl hiç sorun çıkarmaz.

Donanımı takip edenler bilir 8800 ultra vardı zamanında :D İnan gtx 690'dan çok daha değerliydi o zamanlar millet 10 yıl yeter diyip milyarları verip alıyordu fakat 2 yıl sürmedi ömrü, 1-2 yıla yeni nesil grafikler gelmeye başlacayak ps4 ve yeni xbox'ın çıkmasıyla emin ol gtx 690 diye birşey kalmayacak piyasada o bile yetersiz gelecek fakat yazdığın diğer parçalar için birşey diyemem çünkü oyunlarda en önemli parça ekran kartı. Bu arada ddr5 ram sadece ekran kartlarında var pc rami için en fazla ddr3 var şuan.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bilgisayarlara iyice yaklaştı :hmmm Apple artık emeklemeye çalışıyor :hmmm

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bilgisayarlara iyice yaklaştı :hmmm Apple artık emeklemeye çalışıyor :hmmm
Abim iş iosta bitiyor android ios gibi olsa 1 gb ram rahat yeter benim düşüncem tabi başka görüşlere de saygım var :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
3.40 tek çekirdekli işlemci
3GB ram var S4 benim pcye kafa tutacak gibi duruyor bir an önce yükseltmeliyim benim 478pin canavarı :ehe

aleranol

aleranol

Üye

Donanımı takip edenler bilir 8800 ultra vardı zamanında :D İnan gtx 690'dan çok daha değerliydi o zamanlar millet 10 yıl yeter diyip milyarları verip alıyordu fakat 2 yıl sürmedi ömrü, 1-2 yıla yeni nesil grafikler gelmeye başlacayak ps4 ve yeni xbox'ın çıkmasıyla emin ol gtx 690 diye birşey kalmayacak piyasada o bile yetersiz gelecek fakat yazdığın diğer parçalar için birşey diyemem çünkü oyunlarda en önemli parça ekran kartı. Bu arada ddr5 ram sadece ekran kartlarında var pc rami için en fazla ddr3 var şuan.

ramlari unutmuşum heral ben ddr5ler çıktı diye biliyodum. Gerçi ekran kartını 3-4 yıl kullanırsın okadarda kötü değil. Sonuçta dünyanın en hızlı anakartı. Ondan sonrada iyi bişey tekrar takılır. Ama şu xbox veya ps4ün çıkmasını bekliyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
15097

15097

Üye
3 GB mı? Sanmam :no: Eğer böyle bir şey yaparsa bir dahaki yıla da o zaman 4 GB sonra 5 GB ramli çıkartsın.Hatta ABD ve Kore için içine bir de 5G koysun :D

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Tasarımı da hoş olursa mükemmel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt