Sevgilime 999 adet gül ile evlenme teklif etmek mantikli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mr.bell

Üye
Aslında bir sahilde masa kurdur , meşale mum falan oraya davet et sonra beyaz bir at la gel falan ne bileyim

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Samet.25

999 gül gereksiz bence kaç yasindaysa O kadar gülden yaptırın

mfatihdil52

mfatihdil52

Üye
helikopter kirala akşam yemeğe götür helikopterin arkasında yazı olsun benimle evlenir msin faln diye yemek yerken ordan geçsin falan

BrainHacker

BrainHacker

Üye
1 tane daha alacak paran yokmu :kop:

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
999 gül alıcağıma bi adet kırmızı gül yanına güzel bir yüzük alırdım.

Belkide bi one x alırdım :P

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
furkitare

furkitare

Üye
Sana diyeceği tek kelime; neden bin gül değil, bana 999u mu layik görüyorsun, yaziklar olsun :d

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Yorumları okuyunca kendimi gülmekten alamadım :D Çoğunuz bekarsınız, buradaki yorumlarınızı evlilik teklifi yapmadan önce sizlere tekrardan göstermek isterdim.

Sevdiğinin nelerden hoşlandığını sen herkesten çok biliyorsun. Yorum istiyorsan eğer, fikrin çok güzel. Maddi durumum da iyi diyorsun, o zaman önünde hiç bir engel yok. Orjinal bir fikir olmayabilir ancak partnerinin bu sürprize çok sevineceği kesin.

Sevginiz baki olsun, Allah tamamına erdirsin.

ozakin70

ozakin70

Üye
Git O 2 bin liraya bi ipad al bir de kılıf içine bir yazı ve bir gül koy bundan daha güzeli olmaz diye düşünüyorum yani sonuçta karşı taraf ne bilsin çiçeklerin okadar pahali olduğunu ve Allahini seversen kız saycakmi çiçekleri 999 tane Hmm tmm ozaman diye lütfen bu kadar mantık celiskileriyle yaşama çiçek işi iyide 999 ve 2bin lira işi bozuyor :D
Yinede benim fikrim i bi düşün :thumbup:

52asi52

Üye
Şöyle bişide olabilir bir anons arabası kiralayıp nerede oturuyorsan oralarda isminize göre anons yaptırırsın tam sizin evin önünden geçerkende bi demet gül ve kapıdan giren kemancı çok romantik olur
Anons kelimeside önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt