Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim acil yardım lazım...

Sponsorlu Bağlantılar

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim acil yardım lazım...
Abiler oncelikle kendimi tanıtayım ; 15 yasinda lise 2 öğrencisiyim tipsizin bir üst modeliyim , birazda kiloluyum .. olay:: ben b sınıfındayım kız d şubesinde , bi kere sinava girdim o sınıfta , ilk defa giriyordum o sinifa kimseyi tanimiyordum ve kimsede beni tanimiyordu ve onu gordum..Boyu bana uygun ama normal kilolu sarışın ve orta dereceden biraz daha fazla guzel. benim amacim bu kiza kendimi begendirmek veya en azindan acilabilmek ama hic ortak arkadasimiz yok , beni tanimiyor bile..

iste konuyu ozetledim bu arada arastirdim sevgilisi yok yardim edecek tecrubeli abileri ablalari bekliyorum.

not :lutfen dalga gecmeyin

frk uzn

frk uzn

Üye
Kardeşim şimdi kendini yerden yere vurmakla olmaz bu iş özgüvenli ol karşındakide dünyadaki tek kız değil o olmassa başkası olur ve reddedilmekten korkma. Gelelim konuya ortak arkadaşının olmaması kötü kendin konuş yüzyüze tanışabilirmiyiz de bence en mantıklısı
Ondan sonrası kolay

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Kız tek başına gezmiyor arkadaşlarının yanında nasıl cagircamkive tersler diye korkuyorum

frk uzn

frk uzn

Üye
Kız tek başına gezmiyor arkadaşlarının yanında nasıl cagircamkive tersler diye korkuyorum
Aynı olay banada olmuştu lisedeyken sizin sınıftan 1 kızı yolla o çeksin kenara bi arkadaşım seninle konuşmak istiyo diye sende git konuş terslemez korkma reddederse usülce reddeder yani en fazla istemiyorum der küfredip dövecek hali yok ya :)

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Ama tanismiyoruz bile, niye kabul etsinki off önce arkadaş olmalıyım galiba

frk uzn

frk uzn

Üye
Ama tanismiyoruz bile, niye kabul etsinki off önce arkadaş olmalıyım galiba
Genç benim ilk yazdıklarımı okumadın heralde gidip çıkma teklif et demedimki tanışabilirmiyiz diceksin olumlu olursa zaten tanışıp arkadaş olacaksınız

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
Genç benim ilk yazdıklarımı okumadın heralde gidip çıkma teklif et demedimki tanışabilirmiyiz diceksin olumlu olursa zaten tanışıp arkadaş olacaksınız
tamamda zaten tanisabilirmiyiz demekte pek normal bişey değil ki çıkma teklifi gibi bişey

Invoke

Invoke

Üye
Adam olayı 1.mesajda yazmış, korkma demiş, fazla takılma yani. Kafanda büyütme. Git, söyle, laaps lapps. Sonrasını o düşünsün.

• Beğen
Tepkiler: frk uzn
erhank98

erhank98

Üye
Kardeşim bende lise sondayım bu mantıkla yürürsen, k.bakma ama liseden elizabetle ayrılırsın söyliyeyim, az özgüvenini tavan yap, yapabilirim felan de kendine, git açıl ters birşey söylerse zaten hiç senin olmamıştır hesabı, korkma. Son olarak seviyosan git konuş bence :D

• Beğen
Tepkiler: frk uzn

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
niye la her tanıştığın la çıkıyon mu
hayır ama hiç tanımadığın bi kıza tanisalimmi dersende o zaten senin amacını anlar,, neyse frk uzn abi saol teşekkür ederim galiba yarın gidip konuscam sonucuda buraya yazarım inşallah görünce cekinip vazgecmem ozguvenim çok düşük

frk uzn

frk uzn

Üye
Kardeşim bende lise sondayım bu mantıkla yürürsen, k.bakma ama liseden elizabetle ayrılırsın söyliyeyim, az özgüvenini tavan yap, yapabilirim felan de kendine, git açıl ters birşey söylerse zaten hiç senin olmamıştır hesabı, korkma. Son olarak seviyosan git konuş bence :D
Ahahahah
Aynen

Pealon Jan Teor

Üye
    Konu Sahibi
ama o bana bakmazkiii ama haklı kız ben olsam bende bakmam :D

Invoke

Invoke

Üye
Sen dene kardeş. Bak olayı fazla kafanda büyütme, git söyle, olmasa bile rahat edersin.

erhank98

erhank98

Üye
karlı olan yine sen olursun reddetse bile kafanda soru kalmaz neyse benden bukadar. kolay gelsin, yarın açılmadan bu foruma gelme, hadi iyi şanslar...