ses sitemi önerileri!!!

Sponsorlu Bağlantılar

pokemon12

pokemon12

Üye
ozaman doğru bilgilendir de yazmayayım ;)
180 tl jbl gt-5 150 tl ye ortalama bir component takım 300 civarı yine bir jbl anfi kalan paraylada 20-25 amper adaptör:oke: yanlışlık yok
not:bu sistem ev için arkadaş araba sistemlerini eve kurmaktan bahsetmiş onun için önerdim,araba için değil:)

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar siz uçmuşsunuz yha ben size 100-200 tl arası dedim siz 700-1000tlden bahsediyorsunuz:Slütfenbana uygun bişi önerin:)

pokemon12

pokemon12

Üye
arkadaşlar siz uçmuşsunuz yha ben size 100-200 tl arası dedim siz 700-1000tlden bahsediyorsunuz:Slütfenbana uygun bişi önerin:)

yaw kardeşim alamadın mı sen de şunu,en başta bi arkadaş logitech önermiş al işte ya da creative güzel onun ürünlerinden alıp sorun yaşamadan rahatça dinleyebilirsin adi mallara bulaşmada:)

tasdelen31

Üye
usta bende de para yoktu. gittigidiyorda bi set buldum arastırdım iyi dediler aldım çok memnunum. logitech z2200 120W bass 40+40 ses... gerçekten performansı iyi görenler hayran. ben 2. el olarak 160 tl ye almıştım. simdi piyasada bakıyorum da z2300 modeli(özellikleri aynı sadece görünümü biraz süslü) 460tl civarında. fiyatı 2+1 için çok yüksek tabiki ama ikinci el bulabilirsen kacırma derim

--------------- Ekleme ---------------

burada soylemeyi unuttum gerci netten de bakabilirsin de; thx sertifikası bile var.. bu arada cıkıs değerleri RMS yani normal ses sistemlerinde bass 17 watt filan oluyor. bununki 120 watt. yarıdan sonra camlar sallanmaya baslıyor.

--------------- Ekleme ---------------

burada soylemeyi unuttum gerci netten de bakabilirsin de; thx sertifikası bile var.. bu arada cıkıs değerleri RMS yani normal ses sistemlerinde bass 17 watt filan oluyor. bununki 120 watt. yarıdan sonra camlar sallanmaya baslıyor.

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sağolsun osawanın 5+1 ini aldım gerek kalmadı.ilginize teşekkürler:

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol napıyım baktım bu paraya bişi bulamıycam,paraya biraz kıydım şimdi kullanıyorum ama sadece 3 hoparlörü bağladım,diğer 2 hoparlörü bağlamadım bunlar bana yetti saten sesi fazla açamıyorum:D

mami24

mami24

Üye
Adı üstünde ses sistemi diyoruz arkadasım yüksek ses ollmuyacak da ne olucak 2.si bnm bu makineyi kullandığımı nerden biliyosun :S 3.sü ben uzun zamandır arastırıyorum ve en ideal bu marka geldi ;) lütfen biseyi tam bilmeden yorum yapma ..4.sü ise bizim arabaya tesisat döşüyen bnm sony 38 cm bass jbL 2500 wlt anfi 4 twiter 4 pioneer 250 wlt colon ve sony teyp eğer bu işten anlamasam gelipte buraya yorum yazmam merak etme ;)

o kadar çok biliyosan neden burda konu açıyosun??

salihtr99

Üye
slm arkadaslar bende premier pht 58 5+1 war 50 tl bırakı yorum

godsmack06

Üye
benim favorim genius 75 w :) çılgın alışveriş sitesinde uygun fiyata bulunuyor..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
benim favorim creative budur