ses sitemi önerileri!!!

Sponsorlu Bağlantılar

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
ses sitemi önerileri!!!
arkadaşlar ben bir ses sistemi almayı düşünüyorum ama kararsız kaldımibirçok ses sistemi almayı düşündüm,ama bütçe el vermiyor.bütçem100tl-200tl arası önerilerinizi bekliyorum!!!:D

Doğan

Üye
arkadasım premier pht v-32 al derim ben gercekten harika bi makine

PREMIER PHT V32 4+1 Ev Sinema Sistemi

Çıkış Gücü : 25 W + 15 W x 4 ( RMS )
Hoparlör Çapları : Subwoofer ( 5.25” )
Surround ( 3” + 1.5 “ ) x 4
Empedans : 4 OHM
Frekans Cevabı : 30 Hz – 20 KHz
Güç Kaynağı : AC 220 V / 50 Hz
Ayırma : >= 45 dB
Sinyal / Gürültü Oranı : >= 60 dB
VFD Display
Uzaktan Kumanda
Manyetik Alan Ekranlanmıştır
Ses, Bas, Tiz Kontrolleri
Düşük Gürültülü Dizayn
Genişlik 650 mm
Yükseklik 290 mm
Derinlik 270 mm

fiyatıda uygun 113 tL :oke:

osmoz

osmoz

Üye
Logitech - X-530 70W 5.1 Hoparlör de iyidir, 160-180tl arası fiyatı:oke:

osmoz

osmoz

Üye
arkadaşım bişey demicektim ama arkadaşı bilgilendirmeden de geçmemek lazım yüksek ses kalite değildir,karıştırmayalım.:nono:ayrıca karşılaştırdığın marka logitech ve premier.Kabalık etmek istemem ama kendi kullandığın marka diye lütfen burda övme.2 markanında yaptıkları ortada:)

Doğan

Üye
arkadaşım bişey demicektim ama arkadaşı bilgilendirmeden de geçmemek lazım yüksek ses kalite değildir,karıştırmayalım.:nono:ayrıca karşılaştırdığın marka logitech ve premier.Kabalık etmek istemem ama kendi kullandığın marka diye lütfen burda övme.2 markanında yaptıkları ortada:)

Adı üstünde ses sistemi diyoruz arkadasım yüksek ses ollmuyacak da ne olucak 2.si bnm bu makineyi kullandığımı nerden biliyosun :S 3.sü ben uzun zamandır arastırıyorum ve en ideal bu marka geldi ;) lütfen biseyi tam bilmeden yorum yapma ..4.sü ise bizim arabaya tesisat döşüyen bnm sony 38 cm bass jbL 2500 wlt anfi 4 twiter 4 pioneer 250 wlt colon ve sony teyp eğer bu işten anlamasam gelipte buraya yorum yazmam merak etme ;)

osmoz

osmoz

Üye
arkadaşım ben yüksek ses olmayacak demedim ki okurken dikkat et yüksek ses kalite değildir dedim ve premierle logitech i ilk defa biz karsılastırıyoruz sanırım sacmalığın daniskası dikkat et arabanda sistem varsa ben ne yapayım biz burada ev sinema sisteminden bahsediyoruz ve son olarak anlamasak biz de cevap vermeyiz kimin ne oldugunu bilmeden konusma

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Dikkatimi çekti Konuyu açan arkadaşı göremedim

osmoz

osmoz

Üye
sorma ya konu saptı

Doğan

Üye
arkadaşım ben yüksek ses olmayacak demedim ki okurken dikkat et yüksek ses kalite değildir dedim ve premierle logitech i ilk defa biz karsılastırıyoruz sanırım sacmalığın daniskası dikkat et arabanda sistem varsa ben ne yapayım biz burada ev sinema sisteminden bahsediyoruz ve son olarak anlamasak biz de cevap vermeyiz kimin ne oldugunu bilmeden konusma

Sen böyLe takılmaya dvm et ya cidden süper :oke:

osmoz

osmoz

Üye
ben takılıyorum zoruna mı gitti?

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen konuyu sapıtmayalım,bu arada önerileriniz için çok sağolun daha önerileriniz varsa beklerim:D

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar bu arada philipsin şu modelinede kafam takıldı bu modele burda bi mağazada 70 tl dior,

30 w subwoofer
10'ar w'ta iki hoparlör
toplam 50w çıkış gücü war,
sizce nasıl?

arkadaşlar bu arada philipsin şu modelinede kafam takıldı bu modele burda bi mağazada 70 tl dior,

30 w subwoofer
10'ar w'ta iki hoparlör
sizce nasıl?

Doğan

Üye
arkadaşlar lütfen konuyu sapıtmayalım,bu arada önerileriniz için çok sağolun daha önerileriniz varsa beklerim:D

30 w subwoofer
10'ar w'ta iki hoparlör
sizce nasıl?

30 w subwoofer
10'ar w'ta iki hoparlör
sizce nasıl?
Senin zevkin

dede147

dede147

Üye
5 para etmez onun parasına minton 5+1 al mutlu ol

emre_kalay

emre_kalay

Üye
bunların hiçbiri beş para etmez ya oto ses sistemlerinizi eve döseyin her seyi istediginiz gibi olsun mesela ben böyle pc sistemlerinde bıktım oto ses sistemi dösedim sistemim 4tane oval450w pioner
1000w oto subwoofer alpin usa201 oto anfisi bu kadar beyle sistem budur

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim o dediğin nasıl olcak bize kaça patlar?

pokemon12

pokemon12

Üye
bunların hiçbiri beş para etmez ya oto ses sistemlerinizi eve döseyin her seyi istediginiz gibi olsun mesela ben böyle pc sistemlerinde bıktım oto ses sistemi dösedim sistemim 4tane oval450w pioner
1000w oto subwoofer alpin usa201 oto anfisi bu kadar beyle sistem budur
haha 50 liralık anfiyle mi besliosun onca hoparlörü:kop::hmmm:huhu:

kardeşim o dediğin nasıl olcak bize kaça patlar?
güzel bişey istersen anfidir,wooferdır,hoparlördür,adaptördür falan filan 700 lirayı bulur

Doğan

Üye
haha 50 liralık anfiyle mi besliosun onca hoparlörü:kop::hmmm:huhu:

güzel bişey istersen anfidir,wooferdır,hoparlördür,adaptördür falan filan 700 lirayı bulur
700 lira mı :ss en az 1000 lira ;)

glaver135

Üye
HYUNDAI CJC-273 2+1 45W dinledim ve sesi sondaydı önündeki esnek yerin baslarda titremesi bile yeter derim baska bişey demem bide link veriyim

pokemon12

pokemon12

Üye
700 lira mı :ss en az 1000 lira ;)
ne fark eder niye kendini bişey yazmak zorunda hissediyorsun?:islik:bilmem:

HYUNDAI CJC-273 2+1 45W dinledim ve sesi sondaydı önündeki esnek yerin baslarda titremesi bile yeter derim baska bişey demem bide link veriyim
45 wattlık ses sisteminden ne kadar performans beklenir bilmem ama,görüşünü bildirip yardımcı olman bile yeterli:oke: