Ses sistemi tavsiyesi verebilecekler, bakınız lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Migrosta buldum. Zaten artık ya migrosda yada kuytu köşelerdeki elektronik eşyacılarda bulunur bu. Urfa yada Antep ikisinden birisindeki teknosada varmış. Tam hatırlamıyorum hangisi olduğunu satış yapan eleman stoklara baktı var dedi ama urfamı dedi antepmi dedi hatırlamıyorum. Herhangi bir teknosa mağazasına gidip öğrenebilirsin ve kargo ödemeden getirtebilirsin. Ben beklememek için getirtmedim.

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Herşeyden önce önemli NOT: X540'ı Logitech piyasadan kaldırdı ama ondan önce çıkan X530 hala piyasada. X540 kendi içinde ses kartı varmışcasına bir board'a sahipti (Bkz. Matrix Mod). Ses kartın 5+1'i desteklemese bile Matrix Mod'u açtığında ses sitemi 2+1'den otomatik olarak 5+1 yapay surround'a geçiriyordu. Kapattığında tekrar 2+1 gibi ses devam edebiliyordun. Elektrikten tasarruf ve kullanmadığın vakitlerde kanalları yormaman için ideal bir yöntemdi. Dediğim gibi Logitech üretimini çekti destek vermiyor artık bu ses sitemine. Mağazalarda bulamazsın küçük dükkanların elinde kalmışsa anca bulabilirsin.

5+1 Alacaksan
Z506 (Daha 2 yıl bile olmadı çıkalı)
X540 (4 Yıllık Model)
X530 (6 Yıllık Model)

2+1 Alacaksan
Z323 (Kendim Kullanıyorum 1 yıllık bile değil)

skynet

Üye
:yuruİmkanınız varsa eğer Creative Gigaworks T3 alın derim müzik neymiş ozaman anlıyorsunuz:yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt