Ses sistemi tavsiyesi verebilecekler, bakınız lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ses sistemi tavsiyesi verebilecekler, bakınız lütfen
Arkadaşlar 5+1 sistemimi yakın bir zamanda kaybettim. Artık yeni bir sistem almanın vakti geldi. Aradığım özellikler tahmin edileceği üzere net ses, kaliteli bass, uçuk olmayan fiyat. Bu 3 özelliği bünyesinde barındıran marka, modeller nelerdir ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bulabilirsen logitech x540, bulamazsan logitech x530 al kardeş. O fiyata bulabileceğin en iyi sistemlerdir. (120-150 arası değişiyor)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
540 gerçekten hoş. Listenin 1. Sırası x540

birmot

birmot

Üye
logitech z5500 kral bass yer gök inletir fiyatı 650 tl

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet onu mediada deneme şansım oldu süper kalite ama o fiyatta beni inletir :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
x540 forever ondan vazgeçme :oke:

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kullanıcı yorumlarını okuyunca 540ın boyundan büyük işler yaptığı sonucuna ulaştım. İnternet üzerinden araştırdım bulamadım. Mağazaları tek tek dolaşmak lazım, bulabilirsem onu alacam sanırım. Logitech bu işte lider olmuş herkes onu övüyor.
Benim emektar buydu çok memnundum ama Adana sıcağına dayanamadı heralde :(

ultrayer6

ultrayer6

Üye
logitech öyle bi coştu ki x540 ile, sonraki çıkardıkları daha pahalı olmasına rağmen ona yaklaşamadı bile (bkz. Z506)

Al, pişman oldum dersen ben buradayım. :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sen napıcaksın satıcakmısın yeni aldığını

ultrayer6

ultrayer6

Üye
bir x540 bulduğum an satıcam hemde.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
creatıve öneririm:allalla:

• Beğen
Tepkiler: *İnci Sözlük*
EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugün x530 aldım, 540 bulamadım ama sanırım özellik olrak ikiside aynı. Gerçekten övüldüğü kadar varmış odada deprem yaratıyor resmen :D Yardım eden tüm dostlara teşekkür ederim.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
hayırlı olsun ama kuyruğu eğri duruyor haberin olsun:D

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abi 150 liralık sistemin neresini doğrultayım ben yaa :D

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
ultrayer6

ultrayer6

Üye
x540'ın matrix modunu seviyorum ben o da x530'da yok işte. Mesela 2.1 çalan filmi veya müziği tüm hoparlörlere yayarak 5.1 yapıyor.

Ama x530 da çok güzeldir en doğru tercihi yaptın emin ol. Eğer x540 bulamazsam ben de x530 almayı düşünüyorum z506 gerçekten berbat yaaa.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim eski sistem 50w subwoferdı ama bunun kadar tatlı bass vermiyordu. Aşk gibi bişey bu süper yaaa :D müziği tüm hatlarıyla hissettiriyor insana

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

ultrayer6

ultrayer6

Üye
şu ikisini arkaya alaydın iyiydi :d:

----------Eklendi @ 00:02:53 ---------- Yazıldı @ 00:02:16 ----------

ek olarak, pişman olursan buradayım demiştim. Evet, pişman oldun mu?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
oldum :D sen tavsiye etmeseydin belki almaz masraf yapmazdım :d: şaka yahu teşekkür ederim sen bu modeli bana önermeseydin ben muhtemelen creative alırdım. Öğrenci insan olduğum için 100 lira 200 lira benim için önemli, paramı boşa harcamış olurdum. Bu sistem hakkını veriyor verdiğim paranın. Yakın zamanda benim gibi kararsızlığa düşen insanlar konuyu gördüklerinde onlarada istemeden yardım etmiş olacaksın, büyük hayır işledin :D

ultrayer6

ultrayer6

Üye
estağfurullah böyle bi cevap da beklemiyordum açıkçası. :D

Eğer bu konuyu görüyorsanız ve kararsız iseniz kesinlikle x530 o fiyat civarındaki en iyi sistemdir test edildi onaylandı. :D

Özellikle bass istiyorsanız creative'den uzak durun onu da kullandım bass'ı iyi değil.

volkan3467

Üye
oldum :D sen tavsiye etmeseydin belki almaz masraf yapmazdım :d: şaka yahu teşekkür ederim sen bu modeli bana önermeseydin ben muhtemelen creative alırdım. Öğrenci insan olduğum için 100 lira 200 lira benim için önemli, paramı boşa harcamış olurdum. Bu sistem hakkını veriyor verdiğim paranın. Yakın zamanda benim gibi kararsızlığa düşen insanlar konuyu gördüklerinde onlarada istemeden yardım etmiş olacaksın, büyük hayır işledin :D

Nerden bulduğunu söylermisin bende almayı düşnüyorum aynı kararsızlıkları yaşadım ama bulamıyorum bir türlü :ağlarım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt