Faturasız Selfy mobilist paketler


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen Selfy’lilere özel 30 gün geçerli 12 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 49 TL! Mobilist paketlere kayıt yalnızca Mobil Online İşlem Merkezi (MOIM, Mobil Uygulama) üzerinden yapılabilmektedir.
Paketi iptal etmek istersen IPTAL MOBILIST 12GB yazıp 4545’e gönderebilirsin.
Mobilist 17 GB paketi
Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen Selfy’lilere özel 30 gün geçerli 17 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 59 TL!
Paketi iptal etmek istersen IPTAL MOBILIST 17GB yazıp 4545’e gönderebilirsin.
 
  • Beğen
Tepkiler: van_helsing7677
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt