Şehirden şehire telefon takası nasıl yapılabilir ?

• 15 Eylül 2013
  • 2955 Okunma
  • 8 Cevap

1. Arkadaşlar 2 arkadaş telefon takası yapıcak fakat farklı şehirlerde oturuyorlar.. ve birinin, diğerinden telefonu alırken üstüne para alması lazım.. takas işlemini nasıl yapabilirler ?

Yazan: OnurAYDN
  2. birbirlerine guveniyorlarsa kargo kullansinlar para alcak olan odeme sartli gonderir. kargo eve telefon birakip karsiliginda diger telefonu geri getirir mi hic bilmiyorim oyle olsa guzel olurdu

3. Hocam çok emin bir şekilde anlatıp sonunu bilmiyorum diye tamamlamışsın :kop2: :kop2: :kop2: :kop2:
    ---
    ne dedik arkadaş burda patlayan sensin.. Sadece komik bi durum olmuş onu söyledim.. Ayrıca emin olmadığın bişeyse yorumda yapma.. Kargo şirketine sormayı bende akıl edebiliyorum burda yakında kargo şirketi yok. Ayrıca bugün pazar kargo şirketleri kapalı..

MR.SERVET bunu beğendi.
  4. emin oldugum kismi yazdim emin olmadigimi da belirttim belki konusup halledersiniz boyle daha guvenli olur. ben yorum olsun diye oylesine yazmadim yardimci olmaya calistim. emin olanlar yorumlarini esirgemez senden iyi pazarlar.

5. mcpaa kendi kendine tribe girdin sakin ol kimse bisey demedi sana :bira:

6. yardimci olmaya calisan biriyle dalga gecmek cok dogru bisey. yorum gormeyince girdim konuya ama karsiligi guzel oldu

7. Aynen arkadaş çok ani parladı..

8. bencillige yoneltiyo boyle seyler

9. Kimsenin dalga geçtiği yok

Yüklüyor...
25/09/2018 - 10:51