Satılık N80 Ekran Bozuk.. Kasa Sağlam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HACKER882

HACKER882

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta Olduğu Gibi 2 Sene Önce Aldığım N80 in 3 ay önce ekranı beyazladı.Telefonun Sadece iç ekranı bozuktur.Filmi vs diğer herşeyi sağlamdır.Telefon Açılmaktadır Fakat Ekran Olmadığı İçin İşlem Yapılamıyor. Telefon Bir Kez Tamire Gitti.İkinci bozuluşundan Sonra da daha yaptırmadım.Yaptırmak Tahmini 100 lira tutar.Garantisi yoktur.

Parçası Lazım Olanlar Bana Bu Konudan ya da [email protected] adresinden maille ulaşabilir.Telefon Trabzondadır.Fiyat Görüşülür.
 
m.furkan1993

m.furkan1993

Üye
kardeş ne kadar istiyon?
kargoya verme ihtimali varmı?
 
ZaZuM

ZaZuM

Üye
fiyat??
 
HACKER882

HACKER882

Üye
    Konu Sahibi
nete girmem sınırlı olduğu için cevap yazamıyorum k. bakmayın.ben 100 tl civarı bir fiyat düşünüyorum.

+ kargoya verebilirim fakat ücreti siz ödersiniz
 
ZaZuM

ZaZuM

Üye
ekran ve ekran filmisağlam mı sadece ekran boardı mı bozuk
 
HACKER882

HACKER882

Üye
    Konu Sahibi
yok board sağlam ekran filmi de sağlam fakat iç ekran bozuk.Şöyle söyleyeyim iç ekranı üst boarda bağlayan o küçük ince film içten kopuk.
 

trex_xxx

Üye
telefon hala duruyomu
 
orgeneral3379

orgeneral3379

Üye
Ben de satıyorum. Almak isteyen varsa özel mesaj atsın, görüşelim....
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt