Satılık garantisi devam eden tertemiz Samsung Galaxy S3

Sponsorlu Bağlantılar

MR.SERVET

MR.SERVET

Üye
kıymetimi bil :hoba:

poeboy28

Üye
nerede oturuyorsun kardeş

the06resul

the06resul

Üye
telefoncular öle kardeş 500 tl ye alır senden bi gün sonra git sorr sana 750 800 tl ye satmaya kalkar :D

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
onlar öle kardeş parayı öle kazanıyolar işte hele birazda anlamıyosan yandın :D
Aynen bakalım artık satışa internet üzerinden devam edicem artık telefoncularda hayır yok :DKonu günceldir satış devam etmektedir.

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Telefonla ilgileniyorum sana ulaşacağım bi numara verebilir misin Kardeş?

poeboy28

Üye
kardeş bende izmirliyim sen nerde oturuyorsun ve telefondan en son ne istiyorsun?

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Şanlıurfadayım telefonun temiz olduğunu söylüyorsun beğendim telefonu garantisi de devam ediyormuş ama fiyatı biraz daha yumuşatırsan almak istiyorum kesin alıcıyım ona göre bişeyler yap artık

evarietyw

evarietyw

Üye
Htc 8s üstüne 250 tl verebilirim

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Şanlıurfadayım telefonun temiz olduğunu söylüyorsun beğendim telefonu garantisi de devam ediyormuş ama fiyatı biraz daha yumuşatırsan almak istiyorum kesin alıcıyım ona göre bişeyler yap artık
Valla kardeş 850 den satışa çıkardım sonra 800'e indirdim s4 alıcam malum fiyatlarda o kadar ucuz değil 1500 şuan s4 800 ucu ucuna yetecek ondan :)
Htc 8s üstüne 250 tl verebilirim
Teşekkürler ama s4 alacağımdan dolayı kabul edemicem :)

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye
Yanımda nakit 750 var evet diyorsan iletişime geçelim Kardeş inan ki bende de 750 nin üstü yok..Ki pazarlık illa olur..Bu arada telefonun yanlarında soyulma yok değil mi?

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Yanımda nakit 750 var evet diyorsan iletişime geçelim Kardeş inan ki bende de 750 nin üstü yok..Ki pazarlık illa olur..Bu arada telefonun yanlarında soyulma yok değil mi?
Yok tamamen sağlam kılıf la kullanıyorum aldığım günden bu yana kılıfın ismini yazdım bakabilirsin netten soyulma yok çok temiz baktım.Valla kardeş ben sana özel mesaj ile iletişime geçiyorum oradan anlaşırız :)

burak1011

Üye
Kardeşim burdurdayim telefona talipm telefon numarani özelden atarsan arayayim konuşalım bi

poeboy28

Üye
Tamam kardeş bende bucadayım eğer orta yolu bulursak ben telefonu alırım

PureFood

PureFood

Üye
lumia 920 ile takas düşünürsen görüşelim dostum?

Üst Alt