satilik galaxy note 2 15 gunluk 1500 tl

• 24 Mart 2013
  • 524 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhaba arkadaşlar telefonu satma sebebim büyük olmasindandir jelatini ve butn parcalari calisir durumdadir hic bi sıkıntısi yoktur kayseriden elden teslim edilecektir arayin goruselim 05467124933s

Yazan: mustixashk
  2. Fiyat ve resim eklesen daha güzel olur

3. Resim at.

4. Resim eklemek istiyorum ama resim cekecek baska bi cihaz bulmam gerek herseyi sifir garantili

5. Merhaba arkadaşlar telefonu satma sebebim büyük olmasindandir jelatini ve butn parcalari calisir durumdadir hic bi sıkıntısi yoktur kayseriden elden teslim edilecektir arayin goruselim 05467124933

6. Garanti durumu nedir ve Fotoğrafları atarsan memnun olurum

7. Lutfen önce resim ve fiyat bilgisi eklermisiniz birazda detay eklenirse iyi olur.

8. bende sıfır sayılabilecek yurt dışı Samsung Galaxy SIII 16GB Beyaz var(GT-I9300) takas düşünürsen üzerine ne kadar istersin ? :)

bütün kutu içeriği tam,cihaz Türkiye'deki s3'lerden farksız tek fark pasaport kayıtlı oluşu oda kullanımı hiçbir şekilde etkilemiyor + cihazda Türkiye resmi kies romu yüklü yani cihaz yurtiçi s3'ten farksız

yanında bir adet 32 GB't Sandisk Class 10 hafıza kartı ve bir adet Flip cover yolluyorum :oke:ona göre bir fiyat bekliyorum senden...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 20:02