Kore Malı Galaxy Note 2 Satılır

• 1 Ekim 2013
  • 16299 Okunma
  • 7 Cevap

1. Merhaba Arkadaşlar Galaxy note 2 telefonumu satıyorum telefonun tek bir sorunu vardır telefonu düşürdüm ve erkranda resimdeki gibi çizgi cıktı herhangi bi sorun yaratmıyo tamir fiyatı ise ortalama 50-100 tl arasında ekran komple değişcek isteyen oylede kullanır benim için sorun olmaz diyorsa, Telefon note2 nin birebir replikasıdır.Antutu Benchmark programında 16100 puan almıştır.Telefonu Zaten Kargoyla falan deil İstanbul içinde olanlara elden teslim edip satıcam herhangi bi sorunu yoktur Ekranı dışında oda sorun sayılmaz zaten resimdeki gibi...
    < Resmi açmak için tıklayın >

TELEFONUN GENEL ÖZELLİKLERİ
    2GBRAM
    1600 İşlemci hızı
    4Çekirdek
    MTK65XX CPU ARMV7
    EKRAN MALİ-400
    WİFİ
    KAMERA 5MP ÖN 2MP
    KAMERA FLAŞI VAR
    YÜKLEDİĞİNİZ BÜTÜN PROGRAMLARI UYGULAMALARI AÇAR

TEKRAR SÖYLÜYORUM İSTANBUL İÇİNDEN ELDEN TESLİM EDEREK SATICAM TELEFONU BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ AÇTIĞI UYGULAMALARINI GÖSTERCEM HİÇ BİR SORUNU YOK TEK SORUN EKRANIN SOLUNDAKİ RENKLİ ÇİZGİDİR

TELEFONUN FİYATI:300 TL

VİDEODAKİNİN AYNISIDIR

Yazan: hadman
  2. Sen niye satiyosun ?

3. Para ihtiyacından dolayı satıyorum 500 tlye arkadastan profosyonel fotograf makinasi alcam satabilcegim tek telefonum var o yuzden

4. bu java ama

5. Aga.ne yaptın mtk note3 350 tl ve o 2gb gerçek olması için gerçek donanımı gösteren system.info uygulaması yükleyerek görebilirsiniz mtk yan sanayi kolay kolay 2 gn koymaz kutuya yazar ama 512 dir . Ah ah

6. Hayır android ama dandik bir arayüz

7. Videoyu izlemeden bisey oldugu anlasiliyor home tusu bi garip gozukuyor

8. Telefon çoktan satıldı.Java değil andorid

Yüklüyor...
23/09/2018 - 22:47