Telefon Tavsiyesi Şarjı uzun giden tavsiyelerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

xmanyak

xmanyak

Üye
Taşınabilir bir şarj cihazı lasanız daha kolay olmaz mı çünkü büyük ekranlı bütün telefonların şarjı bir günden fazla dayanmaz.Şunlara bir bakmanızı öneririm.

ensarrodi

Üye
Mate 7 sarj konusunda ipi gögüsler gibi

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Taşınabilir bir şarj cihazı lasanız daha kolay olmaz mı çünkü büyük ekranlı bütün telefonların şarjı bir günden fazla dayanmaz.Şunlara bir bakmanızı öneririm.
Bende Nokianın var şarj cihazı ama onu taşimayi sevmiyorum
günde 1 kere cihazı şarja takmak istiyorum ben sürekli uğraşiyorum cihaz elimden düşmüyor Facebook instagram whatapp falan internetim Sınırsız arada video falan. Iphone 5 tende sıkıldım ekran küçük geliyor plus Yada 6 Yada o kadar para vermek istemiyorum o Yüzden android Geçmek istiyorum ekran büyük fiyatta düşük şarjda 1 gün

Mayk29

Mayk29

Üye
Lg G flex

ensarrodi

Üye
Mate bin 4100 ma bataryası var fiyat 1500 1600 civarında ve note 4 le karslastrmada iyi bence amelod ekran ve donanimda biraz zayıf o kadar

Luck Star

Luck Star

Üye
Şarj istiyorsan pili çıkan + 3000 mAh ve üzeri pili olan cihaza bakacaksın. Sonuçta ne kadar iyi olsa da bitiyor bir yerden sonra.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
Z3 :oke::oke:

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
kafam çok karişti herkes bir cihaz diyor

xmanyak

xmanyak

Üye
Bende Nokianın var şarj cihazı ama onu taşimayi sevmiyorum
günde 1 kere cihazı şarja takmak istiyorum ben sürekli uğraşiyorum cihaz elimden düşmüyor Facebook instagram whatapp falan internetim Sınırsız arada video falan. Iphone 5 tende sıkıldım ekran küçük geliyor plus Yada 6 Yada o kadar para vermek istemiyorum o Yüzden android Geçmek istiyorum ekran büyük fiyatta düşük şarjda 1 gün

o zaman al :) 2630 mah pili var hepsini döver :)

Üst Alt