Anket Şarjı en uzun giden telefon tablet? Herkes pil ve ekran süresinin fotosunu eklesin

Sponsorlu Bağlantılar

furkankaya559758

Üye
Ben iPhone 5S kullanıyorum. 3G sürekli açık. Kullanımda 3-3.5 saat, 10-12 saat de bekleme süresi alıyorum. Toplamda 15 saat falan. %30 civarı şarj kalıyor tabi.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ben iPhone 5S kullanıyorum. 3G sürekli açık. Kullanımda 3-3.5 saat, 10-12 saat de bekleme süresi alıyorum. Toplamda 15 saat falan. %30 civarı şarj kalıyor tabi.
dostum ful şarj edip, sonrada hiç şarja takmadan %1lere düşünce şarj ekran görüntüsü atarmısın iphoneda konuya eklmek isterim :)

lazye

lazye

Üye
Buyrun moto g stock ROM wifi 10 saate yakin açık 2g ekran parlaklığı en düşük

vegatablo

vegatablo

Üye
Gosterdigi gibi cikacakmi merak ediyorum

• Beğen
Tepkiler: cici60
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Xperiza Z2 :)

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Z2 ne yapmis yav oyle 9 saat nedir para olsada z3 compact alsam ultra stamine moduna bayiliyorum sony nin

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Z2 ne yapmis yav oyle 9 saat nedir para olsada z3 compact alsam ultra stamine moduna bayiliyorum sony nin
z2 1300 2 ay önce alacaktım 1350ye g3 aldım sonra note 3 e döndüm :D note 3de 5 ,6saat ekran süresi alıyorum bu cok az geliyo

Buyrun buda benden gelsin. Cihaz note 3 stock hali ile. :ehe Pil gösterim ekranı hala bugda(öyle düşünüyorum)o yüzden ne yaptığım gözükmüyor. Wifi açık fu ll forumlarda dolaştım oyun oynadım ve araştırma yaptım.
merhaba kardeş bende note 3 geçtim nasıl böyle bi süre aldın benide aydınlatırmısın cihazım n9000q 4.4.2 orjinal maximum 5 6 saat bazen 4saat :D

vegatablo

vegatablo

Üye
sony z2 gibi atman lazm

Eve gelir gelmez wifi hep açıktı ona rağmen 14 saate yakın değer verdi ekran çok yiyor tabi %65 Civarında kullandım parlaklığı gelince daha da dayanabilirdi ben memnun kaldım aldığıma sizce nasıl daha 2 günlük cihaz bu arada batarya kalibresi tam olmamış da olabilir

• Beğen
serecans

serecans

Üye
#wwwhmz bende z2 kullanıyorum püf noktaları paylaşırmısın bende en fazla 5 saat alıyorum

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi

Eve gelir gelmez wifi hep açıktı ona rağmen 14 saate yakın değer verdi ekran çok yiyor tabi %65 Civarında kullandım parlaklığı gelince daha da dayanabilirdi ben memnun kaldım aldığıma sizce nasıl daha 2 günlük cihaz bu arada batarya kalibresi tam olmamış da olabilir
g3 kullanan biri olarak gayet güzel performans ben maximum 5 saat gördüm 5i görmüyodu 4 saat civarı oluyodu genelde

eklendi

wwwhmz

wwwhmz

Üye
#wwwhmz bende z2 kullanıyorum püf noktaları paylaşırmısın bende en fazla 5 saat alıyorum
%50'den sonra stamina modunda genişletilmiş kullanımı açın şarj bayağı gidiyor ama performansta sıkıntı yaşarsınız

vegatablo

vegatablo

Üye
g3 kullanan biri olarak gayet güzel performans ben maximum 5 saat gördüm 5i görmüyodu 4 saat civarı oluyodu genelde

eklendi
Yarın 6 yada 7 arası ekran süresi almaya calisicam onuda ekleyebilirsin istersen

caps6

caps6

Üye
z2 batarya iyiymiş.xperia z kullanmıştım çok çabuk bitiyordu bataryası iada etmiştim bu yüzden.Sony baya güçlendirmiş bataryayı

Üst Alt