şarjdayken ısınma

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
şarjdayken ısınma
bnde iphone5 var son 1 2 gündür şarj etmeye başlayınca aşırı ısınıyor normal mi ?

furkan4045

Üye
Sarj olurken ısınması normal aşırı olmasının sebebi hava sıcaklıklarıdır ama elle tutulamıcak kadar sıcaksa bi restore sorununu çözebilir.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Sarj olurken ısınması normal aşırı olmasının sebebi hava sıcaklıklarıdır ama elle tutulamıcak kadar sıcaksa bi restore sorununu çözebilir.
elle tutuluyor da bir çay bardağı kadar belki biraz daha fazla ısınıyordur yeni başladı yapmaya sende de oluyor mu

furkan4045

Üye
Bazen sıcak havalarda oluyor bi sorun yaratmıcaktır.

0MG90

0MG90

Üye
Şarjda iken kullanıyor musun telefonu? Öyle yapıyorsan kullanma ve Wi-fi, Bluetooth gibi şeyleri kapat.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bütün cihazlar sarj alırken ısınır ama aşırı bir ısı varsa bu hayra alamet değil

iskenlii

iskenlii

Üye
Çok aşırı ısındığında zaten derece şeklinde simge gelir ve seni uyarır.ßenim telefon güneşin altında kalmıştı öyle bir yazı çıktı. Şarjdaki iken ise ısındığında da telefonu elimden bırakıyorum sorun çözülmüş oluyor. ;)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Çok aşırı ısındığında zaten derece şeklinde simge gelir ve seni uyarır.ßenim telefon güneşin altında kalmıştı öyle bir yazı çıktı. Şarjdaki iken ise ısındığında da telefonu elimden bırakıyorum sorun çözülmüş oluyor. ;)
merak ettim şimdi o yazıyı ısıtsam mı telefonu :ehe

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Oyunda falan isinir. Wifi kullanma firsatin varsa wifi da kullan. Nette takilip film izleyeceksen sarjda dursun bisey olmaz

iOSunEzgisi

iOSunEzgisi

Üye
Telefonu şarjdayken kullanırsan bu pet bardağı musluğa tutup altını da delmeye benzer ..

iOSunEzgisi

iOSunEzgisi

Üye
Denize git güneşin bağrına koy telefonu o yazı çıkar :D

Üst Alt