Haber sanırım güncelleme çok yakın zamanda geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sosyete16

Üye
    Konu Sahibi
sanırım güncelleme çok yakın zamanda geliyor
Beyler tam anlamadım ama sanırım güncelleme çok yakın bi zamanda geliyor

Burdaki siteden inceleyip bilgilendirirseniz sevinirim

beats

beats

Üye
Anlamadığım şu madem tam anlamadın neden konu açma gereği duydun ? :) Neyse, güncelleme konumuz mevcut oradan da bildirebilirdin ki takip eden zaten biliyor benzer site ve forumları. Ayrıca verdiğin link aslında sitenin forum konusu, o konunun açılma sebebi ise gereksiz konu ve mesajları önlemek amacıyla Lumia Cyan güncellemesinin takip edildiği ve haberlerinin paylaşıldığı bir konu.

Aynı işlevdeki MaxiCep forum konusu:
Haber - Windows Phone 8.1 Güncellemesine İlişkin Haber ve Bilgiler | Sayfa 38 - MaxiCep

Sosyete16

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'nin adını görünce bi an heyecan yaptım hemen paylaşmak istedim ingilizcemde olmadığı için burdan bilgilendirilebilirim diye düşündüm konu gereksizse kapatılabilir

beats

beats

Üye
Türkiye'nin adını görünce bi an heyecan yaptım hemen paylaşmak istedim ingilizcemde olmadığı için burdan bilgilendirilebilirim diye düşündüm konu gereksizse kapatılabilir
Önceki mesajdaki konuyu takip edin onlar çok önceden verildi, paylaşılan bilgiler neredeyse eş zamanlı foruma düşüyor zaten hiç farklı dillere bakmayın onlarda ne varsa burada da aynısı var.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Güncelleme yakın, meşaleleri yakın! :D arkadaşın da dediği gibi, tamamen bu forumda olup bitenler. Ekstra bir şey yok; yanlış ya da eksik olan kısım Türkiyede başladı gösterilen güncelleme başlamadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt