Sanal Tuş mu Kapasitif Tuş mu? (OnePlus 5 mi 5T mi?)

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi

Kullananlar falan yardımcı olursa iyi olur.
Bu arada sanırım Oneplus 5 artık gelmeyecek? Üretimden kalktı mı bilmiyorum ama 5T'nin çıkmasına yakın filan zaten hem stokları bitti hemde çıktıktan sonra Hepsiburada getirtmedi. n11 gibi sitelerde de stok yapmış satıcılar bulunduruyor o kadar onlarda 5T fiyatına alınır mı bilemedim.

Buğra

Buğra

Admin

Kullananlar falan yardımcı olursa iyi olur.
Bu arada sanırım Oneplus 5 artık gelmeyecek? Üretimden kalktı mı bilmiyorum ama 5T'nin çıkmasına yakın filan zaten hem stokları bitti hemde çıktıktan sonra Hepsiburada getirtmedi. n11 gibi sitelerde de stok yapmış satıcılar bulunduruyor o kadar onlarda 5T fiyatına alınır mı bilemedim.
OnePlus 5 üretimi durduruldu. Stokları da yoktur ( kalan bazı dükkanlar vs yerlerde olabilir bakmak lazım ama onlarda pahalı fiyat ister)

OnePlus 5T stokları Avrupa'da tükendi. OnePlus 5T üretimleri de durduruldu.

OnePlus 6 bir kaç ay içinde resmi olarak tanıtılacak.

OnePlus 5 veya 5T çok fark yok sadece çerçevesiz ekran ve ikinci kamera farkı var her şey aynı :) tercih sana kalmış.

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
OnePlus 5 üretimi durduruldu. Stokları da yoktur ( kalan bazı dükkanlar vs yerlerde olabilir bakmak lazım ama onlarda pahalı fiyat ister)

OnePlus 5T stokları Avrupa'da tükendi. OnePlus 5T üretimleri de durduruldu.

OnePlus 6 bir kaç ay içinde resmi olarak tanıtılacak.

OnePlus 5 veya 5T çok fark yok sadece çerçevesiz ekran ve ikinci kamera farkı var her şey aynı :) tercih sana kalmış.

Zaten Hepsiburada 5'i 1999 Tl'den satıp tamamını bitirmişti şaşırmıştım.

Eee onu durdur bunu durdur ne olacak. :) Mi7'de çıkıyor. Mix 2S'e de baktım ama yinede Oneplus 5 serisi daha iyiydi. 6'nın sızıntılarına baktım inceledimde hiç beğenmedim. Bi defa ben 5 serisindeki o mükemmel sert metal kasayı çok seviyordum. 6'da 1+'da cam kasaya geçmişler. Xiaomi bile Mix 2S'de sağlamlık açısından cam kasayı bıraktı. Ben metalden yanayım.. Oneplus 5T bu yaz tükenir mi sizce?

2. Kamera'nın farkı nedir? Çift kayıpsız zoom gitmiş sanırım o iyi mi oldu kötü mü

Üst Alt