Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

ne derseniz deyin s3 note 2 note 3 derken çok alıştım samsunga ama aynı zamanda sıkıldım g3 deneyebilirdim aslında ama yok artık seneye bakalım çıkacak modellere göre şekilleniriz
S4 e gelse de bi rahatlasam ya çok sıkıldım kitkattan launcherlar da tat vermiyo kasiyo telefonu [emoji16]
bas bi rom kullan dene

ne derseniz deyin s3 note 2 note 3 derken çok alıştım samsunga ama aynı zamanda sıkıldım g3 deneyebilirdim aslında ama yok artık seneye bakalım çıkacak modellere göre şekilleniriz

bas bi rom kullan dene
G3 deneme derim 4 saat anca dayanıyor şarj bizim lolide 7 saat aldı boru değil

bas bi rom kullan dene
Bilmiyorum ki ben onları kurmayı root falan gerekiyormus sanırım

Gelecek yazdım buraya gelecek!

Tepkiler: serdar_gs, ~N.A.W.Y~ ve _JacKoLovsKi_
Türkiye den ulaşıp sorabileceğimiz bi birim yokmu bildiğiniz? Facebookta soruyoz cvp vermiyo artık sitesinden canlı destek soruyoruz yine adam gibi cevap yok. Güncelleme biriminin kullandığı bi twitter adresi vs olsa iyi olurdu rahatsız ederdik en azından

bu işte bi ali cengiz oyunu var

OPYBOBS

Üye
Ben S5 kullanıyorum bana neden telefon üzerinden güncelleme gelmedi? Yardımcı olabilecek olan var mı? Kardeşimde S4 var S4'e ne zaman gelecek güncelleme?
S4 İ9500 için Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi yarın geliyor bilginize. Otomatik güncelleme işaretini aktif değilse ayarlar--cihaz hakkında--yazılım güncellemeden aktif edin.
Neredeyse 1 aydıe yıldızlada bakarak bunu yapıyorum ama sonuç = 0

İmza toplayalım ceza kaldırılsın

xmustx

Üye
Ne diyebilirim.adam pm atmamış bile..

adminler nasıl olsa gelmicek hazır online iken banlıyak demişler

Gelmez dedim ama sakalımızda olmasına rağmen dinlemediler

Tepkiler: reflex
Bu samsunga baskı yapacağımız bi platform yokmu bastıralım biraz