Samsung wave şarj 1 hafta gıdıyor

 • 28 Ekim 2010
 • 4759 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar forumda güncelleme yapıyorum. Eğer şarj az gidiyorsa şu konuları teker teker kontrol ediniz. 1 konumum ayarlarında yanan yeşil ışıkları üzerine tıklayarak kapatın. 2 3g kullanmıyorsaniz kapatın, şebekeyi 800 1900 ayarlayın. yani edge ye. 3 ekran ışığını kisin oyun oynarken internette gezerken kısıkta kullanın. Tabi bu ayarlar telefonun pil ömrünü artırır unutmayın. 1 hafta rahat kullanırsiniz. Özellikle wifi yi açık bırakmayin. Herkese bol wave diliyorum.
   


  Yazan: denizci535
  M3L!H bunu beğendi.
 2. Bu özellikleri kullanmayacaksam ben bu teli niye aldım? Yarım gün gitsin ama tel de hakkını versin. Bir hafta telin şarjı bitmesin diye zombi gibi kullanamam teli. Paylaşım için teşekkürler.
   
 3. Paylaşım için önce teşekkürler ama bu telefonu şarjdan önce zevk için kullanmak gerek bence dünyanın en güzel ekranını en kısıkta kullanmak haksızlıktır bence.Ama şebeke ve konum ayarları önemli çünkü zaten 3g bir cekiyo bir cekmiyo.Konum zaten o kadarda önemli değil.Tekrar paylaşım için teşekkürler :oke:
   
 4. Ben yukarıdaki ayarları uzun yola çıkan şarj aleti yanında olmayan cok şarji az kalan acil telefon bekleyen arkadaşlar için yazdım. fazla internete wifi ile giren arkadaşlar düşünerek yazdım. Isteyen kullansın isteyen böyle fark etmez. Unutmayalım sadece alo demek için mesaj yazmak için alan arkadaşlar da vardır. Teşekkür ederim.
   
 5. alo demek mesaj yazmak için alanlara mal derim ben. :)
  gitsin kardeş kendine bir corby pro felan alsın yada daha ucuzları var.
  samsung wavei hakkıyla kullanamıycaksa, bunu alan bir teknoloji cahili yada oyuncak gibi oynayan bir çocuksa almasın derim. yazıktır yani.
   
 6. Doğru Diyosun valla verecekleri 900 tl ye yazık mesaj yazıp aramak için 3310 da var :d:
   
 7. wifi nin devamlı açık kalması mantıksız tabi ama oyun oynarken görüntüyü kıscaksam 3g 2g kapatcaksam özelliklerinden şarjı yüzünden faydalanamıycaksam ben bu telefonu niye aldımki Keşke 3310 alsaydım :D ama yinede tavsiyelerin için sağol telefondan soğursamki imkansız o zaman yaparım bunları :bye2:
   
 8. Ben bilgi vermek istedim. Olur ya şarj i az olan olur vs. Yolda şarj aleti yanında olmayan vardır vs vs. Ama yinede tabiki normal kullanmak en iyi hareket olur. Şarj olayına hastayım. wave
   
 9. arkadaşlar bu cihazı tamamıyla en güzel bi şekilde kullanmak istersek şarzı 1 gün anca gider zaten böle oluyo öle orayı aç burayı kıs onu kapat bunu aç olmaz bu telde alo deyipte mesaj yzacak olan arkadaşlar vardır illaki o arkadaşlar da basit bi tel alsın valla ben vaveye telefon gözüyle bakmıyorum değişik bi cihaz ne ararsan var teknolojı vavede buluşmuş babalar...
   
 10. Sadece şebeke modunu gsm900/1800 yapın ve gereksiz iken wifiyi kapatın yeterli benim bu şekilde bayaada müzik ve oyun oynadıım halde 3 gün gidiyor oyun ve müziği abartmassam 4-5 gün gider.
   
 11. thanks
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 13:20