Samsung wave şarj 1 hafta gıdıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave şarj 1 hafta gıdıyor
Arkadaşlar forumda güncelleme yapıyorum. Eğer şarj az gidiyorsa şu konuları teker teker kontrol ediniz. 1 konumum ayarlarında yanan yeşil ışıkları üzerine tıklayarak kapatın. 2 3g kullanmıyorsaniz kapatın, şebekeyi 800 1900 ayarlayın. yani edge ye. 3 ekran ışığını kisin oyun oynarken internette gezerken kısıkta kullanın. Tabi bu ayarlar telefonun pil ömrünü artırır unutmayın. 1 hafta rahat kullanırsiniz. Özellikle wifi yi açık bırakmayin. Herkese bol wave diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: M3L!H

BuSyMaN

Üye
Bu özellikleri kullanmayacaksam ben bu teli niye aldım? Yarım gün gitsin ama tel de hakkını versin. Bir hafta telin şarjı bitmesin diye zombi gibi kullanamam teli. Paylaşım için teşekkürler.

KiN111

KiN111

Üye
Arkadaşlar forumda güncelleme yapıyorum. Eğer şarj az gidiyorsa şu konuları teker teker kontrol ediniz. 1 konumum ayarlarında yanan yeşil ışıkları üzerine tıklayarak kapatın. 2 3g kullanmıyorsaniz kapatın, şebekeyi 800 1900 ayarlayın. yani edge ye. 3 ekran ışığını kisin oyun oynarken internette gezerken kısıkta kullanın. Tabi bu ayarlar telefonun pil ömrünü artırır unutmayın. 1 hafta rahat kullanırsiniz. Özellikle wifi yi açık bırakmayin. Herkese bol wave diliyorum.

Paylaşım için önce teşekkürler ama bu telefonu şarjdan önce zevk için kullanmak gerek bence dünyanın en güzel ekranını en kısıkta kullanmak haksızlıktır bence.Ama şebeke ve konum ayarları önemli çünkü zaten 3g bir cekiyo bir cekmiyo.Konum zaten o kadarda önemli değil.Tekrar paylaşım için teşekkürler :oke:

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Ben yukarıdaki ayarları uzun yola çıkan şarj aleti yanında olmayan cok şarji az kalan acil telefon bekleyen arkadaşlar için yazdım. fazla internete wifi ile giren arkadaşlar düşünerek yazdım. Isteyen kullansın isteyen böyle fark etmez. Unutmayalım sadece alo demek için mesaj yazmak için alan arkadaşlar da vardır. Teşekkür ederim.

silver021

silver021

Üye
Ben yukarıdaki ayarları uzun yola çıkan şarj aleti yanında olmayan cok şarji az kalan acil telefon bekleyen arkadaşlar için yazdım. fazla internete wifi ile giren arkadaşlar düşünerek yazdım. Isteyen kullansın isteyen böyle fark etmez. Unutmayalım sadece alo demek için mesaj yazmak için alan arkadaşlar da vardır. Teşekkür ederim.

alo demek mesaj yazmak için alanlara mal derim ben. :)
gitsin kardeş kendine bir corby pro felan alsın yada daha ucuzları var.
samsung wavei hakkıyla kullanamıycaksa, bunu alan bir teknoloji cahili yada oyuncak gibi oynayan bir çocuksa almasın derim. yazıktır yani.

KiN111

KiN111

Üye
alo demek mesaj yazmak için alanlara mal derim ben. :)
gitsin kardeş kendine bir corby pro felan alsın yada daha ucuzları var.
samsung wavei hakkıyla kullanamıycaksa, bunu alan bir teknoloji cahili yada oyuncak gibi oynayan bir çocuksa almasın derim. yazıktır yani.

Doğru Diyosun valla verecekleri 900 tl ye yazık mesaj yazıp aramak için 3310 da var :d:

fbreason

Üye

wifi nin devamlı açık kalması mantıksız tabi ama oyun oynarken görüntüyü kıscaksam 3g 2g kapatcaksam özelliklerinden şarjı yüzünden faydalanamıycaksam ben bu telefonu niye aldımki Keşke 3310 alsaydım :D ama yinede tavsiyelerin için sağol telefondan soğursamki imkansız o zaman yaparım bunları :bye2:

denizci535

denizci535

Üye
    Konu Sahibi
Ben bilgi vermek istedim. Olur ya şarj i az olan olur vs. Yolda şarj aleti yanında olmayan vardır vs vs. Ama yinede tabiki normal kullanmak en iyi hareket olur. Şarj olayına hastayım. wave

reis061

Üye
arkadaşlar bu cihazı tamamıyla en güzel bi şekilde kullanmak istersek şarzı 1 gün anca gider zaten böle oluyo öle orayı aç burayı kıs onu kapat bunu aç olmaz bu telde alo deyipte mesaj yzacak olan arkadaşlar vardır illaki o arkadaşlar da basit bi tel alsın valla ben vaveye telefon gözüyle bakmıyorum değişik bi cihaz ne ararsan var teknolojı vavede buluşmuş babalar...

matrax-0052

Üye
Sadece şebeke modunu gsm900/1800 yapın ve gereksiz iken wifiyi kapatın yeterli benim bu şekilde bayaada müzik ve oyun oynadıım halde 3 gün gidiyor oyun ve müziği abartmassam 4-5 gün gider.

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
thanks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt