samsung wave GT S8500

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozemir

Üye
    Konu Sahibi
samsung wave GT S8500
Samsung wave gt s8500 cep telefonumu sifir olarak mağazadan almiştim.bu cihazi açtim.sürekli olarak 24 saatte bir her gün boş ekranda kendiliğinden paket veri servislerinizi etkinleştirin yazisi çikiyor.bu mesaj telefonun kendi menüsünden geliyor.yani gsm operatöründen gelmiyor. Bence bu uyari cihaz internete girmek istiyor.fakat ben internete girmek istemiyorum.bütün internet ayarlarini kapattim.format attim reset çektim.fabrika ayarlarina döndüm.bu sorundan birtürlü kurtulamadim.virüs bulaşmiş olabilir mi?yardimci olursaniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
sende bir defalık cihazın gönlünü et be yazık telefon internete hasret kalmış :)

fullwar

fullwar

Üye
Virüsle ilgisi yok. Cihaz bir sosyal ağ telefonu. Her türlü uygulama internete bağlanmak zorundadır. Hava durumu widgetleri bile internete ihtiyaç duyar. Wifi olan bir alanda güncellemeleri alıp uygulamalarınızı o saat aralıklarına ayarlarsanız paket veri açılsınmı diye sormaz. Paket veri (Edge yada 3G) için eğer herhangi bir pakete yada sınırsız tarifeye sahip değilseniz çok pahalıya gelir.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Virüsle ilgisi yok. Cihaz bir sosyal ağ telefonu. Her türlü uygulama internete bağlanmak zorundadır. Hava durumu widgetleri bile internete ihtiyaç duyar. Wifi olan bir alanda güncellemeleri alıp uygulamalarınızı o saat aralıklarına ayarlarsanız paket veri açılsınmı diye sormaz. Paket veri (Edge yada 3G) için eğer herhangi bir pakete yada sınırsız tarifeye sahip değilseniz çok pahalıya gelir.

evet fullwar haklı cihazda bir kere internete bağlan internet paketin yoksa wifi olan bir yerde tüm güncelemelerini yap widğetlerini ayarlarını saat başı değil kapat bir daha almazsın uyarıyı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt