Samsung Wave GT-S8500 Çizilmezlik Testi !!

• 20 Kasım 2010
  • 8513 Okunma
  • 31 Cevap

1. M3L!H bunu beğendi.
  2. ben denedim aldım elime çekici vur allah vur ettim. şu anda ekran kırıldı büyük bi yarık ve çizik kaldı. hani çizilemezdi bu lan :P :D yalanmış herşey. samsunga dava sebebim.

3. agzım acık kaldı vay telefonuma bak ben denemem ama :D

4. bende vurdum ekranin ortasina cekic kirildi yaa:ehe

5. Benim telefon sapasağlam xD Samsung yaparsa tam yapar .p :D

6. sağlam olduğuna eminim ekranın ben bunları denemem

7. beyler ben çizmeyi başardım :D

YiTiX bunu beğendi.
  8. Geçmiş olsun kardeşim..

9. Hani çizilemezdi çizilmiş işte :ehe

10. bu telefon ciçilir sallamayın bendede çizik var inanmayın oke.

11. sen videoları izlemiyorsun herhalde xD adam çakıyla çizemiyor :D

--------------- Ekleme ---------------

İlk önce geçmiş olsun. Çakıyla çizilmiyor kapakla nasıl çizildi anlamadım .s ama ekranın üretiminde bir sorun olabilir garantiye götür derim. benim ekran sapasağlam kalem anahtarlıkla denedim tek bir çizik bile yok.

12. Arkadaşlar inanır mısınız bilmiyorum ama ben telefonumun ekranına ve kasanın yan tarafına yanlışlıkla japon yapıştırıcısı damlattım o an kafayı yedim gitti telefon diye.. Kolonyalı bezle baya sildim banamısın demedi artık son çare toplu iğneyle kazıdım maşallahı varmış telefonlarımızın :)) bi tane bile çizik izi yok

13. dogru saglam ama birde bıçagın yanını sürmek yerine hafif ucunu sürsünde görelim :)

14. ekranı oldukca pahalı 300 400 civarı

15. Arkadaşalar zaten çizilmeyen ekran diye bir idda yok ne davasından bahsediyorsunuz :D Çizilmeye karşı dayanıklı ekran olarak geçiyor :D e bokunu çıkarmamak lazım madem dayanıyor zorlamayalım :D çekiçle kıran arkadaşlara dicek bir şey bulamadım :D ne istediniz olm telefondan :D

cemorhun bunu beğendi.
  16. elimden düşmeyle hemde 50 cm yükseklikten ekranı kırıldı hani sağlamdı

17. arkadaşlar ekran kırılmaz yada cizilmez değil sadece diğer ekran tiplerine göre cizilmeye karşı dayanıklı testler güzel ama ben denemem :)

18. çatalın arkası ile sadece hızlı şekilde fazla bastırmadan denedim çizildi bilginize nasıl geçirecez bilmiyorum bilgisi olan varmı garantiye versek bişi değişirmi? kafayı yedim resmen 1 gün önce sivri cımbızla denedik çizilmedi kıytırık çatalın arkasıyla ekran uçtu yok böle bişi?

19. garantiye verirseniz 65 tl ücret alıyorlar ama normal yaptırırsanız 200 tl alıyorlar
    çizilmeye dayanıklı bas bas bağırıyor samsung gorilla glass sitesine girerseniz neye dayanıklı olduğunu söylüyor ama alın jilet veya maket bıçağını çizin hiçbir cam dayanamıyor.

20. Ya CiziLirse ?
    Ruh sagLigim bunu kaLdiramaz
    ok kib by :hmmm :d: :ehe :ehe :ehe :ehe :P:

qadir bunu beğendi.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 09:30