Samsung S8500 Wave Cihazımı HTC Desire S ile takas etmek istiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoganSon

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8500 Wave Cihazımı HTC Desire S ile takas etmek istiyorum.
Merhabalar;

Elimde bulunan Samsung S8500 Wave cihazımı, HTC Desire S cihaz ile takas etmek istiyorum. Üzerine nakit vermeyi düşünüyorum.. Cihazım kesinlikle SIFIR ayarındadır. 2 aylık makinedir. Üzerinde kılcal çizik dahi bulamazsınız bunun garantisini vermekteyim. Takas düşünen arkadaşlar bana : 0541 516 44 59 numaralı telefondan ulaşabilirler.
İsmim : Doğan SONER

61semih

61semih

Üye
HTC Desire S hayranlık uyandıran performans ve ozellıklere sahıp ama sarjı 1gun bıle gıtmıyor ıslemcısı baya bır enerjı harcıyor :hmmm

berkcombil

Üye
Kardeş daha üstün özellikli 1 Haftalık Galaxy S var.Bana karışık ve kapsamlı geldiğinden satış ya da takas düşünüyorum ilgilenirsen cavap yazarsın.

DoganSon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş daha üstün özellikli 1 Haftalık Galaxy S var.Bana karışık ve kapsamlı geldiğinden satış ya da takas düşünüyorum ilgilenirsen cavap yazarsın.

Arkadaşım 0541 516 44 59 numaralı telefondan arayabilirsen görüşebiliriz. Extra'dan özeline mesaj atacağım..

----------Eklendi @ 13:31:43 ---------- Yazıldı @ 11:40:33 ----------

Arkadaşım 0541 516 44 59 numaralı telefondan arayabilirsen görüşebiliriz. Extra'dan özeline mesaj atacağım..

Özel mesaj kutun dolu.. Buradna yazabilirsen yaz detayları. Dilersen telefonda görüşelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt