Samsung Wave GT-S8500 Çizilmezlik Testi !!

Sponsorlu Bağlantılar

aral_133

Üye
İçim eridi öyle telefona vurunca :( :(

kenzo1907

Üye
çiziliyo beyler benimkide çizildi

kadsamuy

Üye
bir suru sey denedım cızılmedı kalemle cızmeye calısdım meyve bıcagı surdum vs..

ama koldugun uzerıde durunken cızılmıs sans ıste ne zaman cızılecegı bellı olmuyor...

silver021

silver021

Üye
Ben 8 aydir kullaniorum ne kasada nede camda en kucuk cizik yok :d

asi_gen07

asi_gen07

Üye
abiiciiim böyle korkunç videolar koymayın içim kıyıldı telefona bıçağı sürterken.ben kurşun geçirmez kılıf kullanıyorum adamın yaptına bak yaa:ehe

cemorhun

Üye
Deli misiniz divane mi anlamadım ki :D Çizilmeye Karşı Dayanıklı diye kalkıp da bıçakla jiletle keserle kazma kürekle telefona saldırmanın alemi ne şimdi =) Adamlar şeş kaza bişey değer anahtarla aynı cepte taşırsınız kılıfsız ( Kaldı ki kılıfsız niye taşınır onu da anlamam ) mümkün olduğu kadar hasar görmesin diye dayanıklı malzeme kullanıyorlar. Yani çizebilene 5000 $ ödül falan verdiği yok Samsungun =) Seviyorum sizi ya iyi ki varsınız :D

kırmızı27

kırmızı27

Üye
ben denemem arkadas bu kadar para verdim bele sacma bisey icin riske giremem kardeess hatta ekrana koruyucu bile aldim bence sizde alin hem cizilmez demiy cizilmeye dayanakli diyoo

Koradam

Üye
telefona ayı gibi abanırsanız çizilir tabi D:

fullwar

fullwar

Üye
bir suru sey denedım cızılmedı kalemle cızmeye calısdım meyve bıcagı surdum vs.. ama koldugun uzerıde durunken cızılmıs sans ıste ne zaman cızılecegı bellı olmuyor...
Gorillayıda çizdinya sana titanyum dayanmaz. :)

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Bu işLemLeri yapmadan biLe kıLcaL 2 cizik var teLefonumda :D
Şikayetim var uLayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyn :D :D

grafikedy

grafikedy

Üye
Çizilmez diye birşey yok. Bursa çeliği bıçağım bile kırıldıktan sonra... :aha:

kukumaw

kukumaw

Üye
almış eline ne idüğü belirsiz bıçağı çizmeye uğrşıyor. benim canım bursa veya sivas işi has çelik bıçağı alsında denesin

Üst Alt