Samsung Wave GT-S8500 Çizilmezlik Testi !!

Sponsorlu Bağlantılar

KafKefEmrE

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave GT-S8500 Çizilmezlik Testi !!
İzleyin ve telefonun ne kadar dayanıklı olduğunu görün ,)

• Beğen
Tepkiler: M3L!H

silver021

silver021

Üye
ben denedim aldım elime çekici vur allah vur ettim. şu anda ekran kırıldı büyük bi yarık ve çizik kaldı. hani çizilemezdi bu lan :P :D yalanmış herşey. samsunga dava sebebim.

Noks

Noks

Üye
agzım acık kaldı vay telefonuma bak ben denemem ama :D

:::burak:::

:::burak:::

Üye
bende vurdum ekranin ortasina cekic kirildi yaa:ehe

KafKefEmrE

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefon sapasağlam xD Samsung yaparsa tam yapar .p :D

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
sağlam olduğuna eminim ekranın ben bunları denemem

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
beyler ben çizmeyi başardım :D

• Beğen
Tepkiler: YiTiX

cpt_jewels

Üye
bu telefon ciçilir sallamayın bendede çizik var inanmayın oke.

KafKefEmrE

Üye
    Konu Sahibi
bu telefon ciçilir sallamayın bendede çizik var inanmayın oke.

sen videoları izlemiyorsun herhalde xD adam çakıyla çizemiyor :D

--------------- Ekleme ---------------

beyler ben çizmeyi başardım :D

İlk önce geçmiş olsun. Çakıyla çizilmiyor kapakla nasıl çizildi anlamadım .s ama ekranın üretiminde bir sorun olabilir garantiye götür derim. benim ekran sapasağlam kalem anahtarlıkla denedim tek bir çizik bile yok.

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
Arkadaşlar inanır mısınız bilmiyorum ama ben telefonumun ekranına ve kasanın yan tarafına yanlışlıkla japon yapıştırıcısı damlattım o an kafayı yedim gitti telefon diye.. Kolonyalı bezle baya sildim banamısın demedi artık son çare toplu iğneyle kazıdım maşallahı varmış telefonlarımızın :)) bi tane bile çizik izi yok

baser444

Üye
dogru saglam ama birde bıçagın yanını sürmek yerine hafif ucunu sürsünde görelim :)

ozan2020

ozan2020

Üye
ekranı oldukca pahalı 300 400 civarı

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Arkadaşalar zaten çizilmeyen ekran diye bir idda yok ne davasından bahsediyorsunuz :D Çizilmeye karşı dayanıklı ekran olarak geçiyor :D e bokunu çıkarmamak lazım madem dayanıyor zorlamayalım :D çekiçle kıran arkadaşlara dicek bir şey bulamadım :D ne istediniz olm telefondan :D

• Beğen
Tepkiler: cemorhun

gencasus

Üye
elimden düşmeyle hemde 50 cm yükseklikten ekranı kırıldı hani sağlamdı

srkn0834

srkn0834

Üye
arkadaşlar ekran kırılmaz yada cizilmez değil sadece diğer ekran tiplerine göre cizilmeye karşı dayanıklı testler güzel ama ben denemem :)

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
çatalın arkası ile sadece hızlı şekilde fazla bastırmadan denedim çizildi bilginize nasıl geçirecez bilmiyorum bilgisi olan varmı garantiye versek bişi değişirmi? kafayı yedim resmen 1 gün önce sivri cımbızla denedik çizilmedi kıytırık çatalın arkasıyla ekran uçtu yok böle bişi?

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
garantiye verirseniz 65 tl ücret alıyorlar ama normal yaptırırsanız 200 tl alıyorlar
çizilmeye dayanıklı bas bas bağırıyor samsung gorilla glass sitesine girerseniz neye dayanıklı olduğunu söylüyor ama alın jilet veya maket bıçağını çizin hiçbir cam dayanamıyor.

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Ya CiziLirse ?
Ruh sagLigim bunu kaLdiramaz
ok kib by :hmmm :d: :ehe :ehe :ehe :ehe :P:

• Beğen
Tepkiler: qadir

Üst Alt