Samsung+SonUpdate (Star+Corby+Jet+Lindy+Monte+Wawe+Vb) Oyun-Program-DuvarKağıdı+Bilgiler #02.02.2011

Sponsorlu Bağlantılar

RoCk1_096

Üye
çok sağol çok teşekkürler​

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil siz saolun..

volcan00

Üye
valla senkron a geldim ama '' ekle '' yazıyo basıyorum.. profil adı : sync1 senk. kategorisi.. senk türü... senkr sunucusu.. şebeke profili felan var dostum son kez bi yardımcı olsan sence napsak

--------------- Ekleme ---------------

kanka msn bu samsunglarda çalışmıyor e buddy verdım o calısır.. onuda bi sitesinden yüklemeyi dene m.ebuddy.comdan...

olmadı tekrar dene atmayı telefonun senkronizasyonu yığın bellek yap ordan hafıza kartına at öyle dene birde... bunun dısında yardım edemem malesef

valla senkron a geldim ama '' ekle '' yazıyo basıyorum.. profil adı : sync1 senk. kategorisi.. senk türü... senkr sunucusu.. şebeke profili felan var dostum son kez bi yardımcı olsan sence napsak

izmirligenc

izmirligenc

Üye
ellerine saglik guzel paylasim.

3rhan336

3rhan336

Üye
teşekkürler

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil...

telefonu aldıgında yanında pc suite cd verilir onu pcne yükle..pcye res at ..telefonu bağla pcne otomatik senkronize olurç..ama cdyi yüklemen gerek..

volcan00

Üye
önemli değil...

telefonu aldıgında yanında pc suite cd verilir onu pcne yükle..pcye res at ..telefonu bağla pcne otomatik senkronize olurç..ama cdyi yüklemen gerek..

e yükledim zaten pc suite i ... ordan da atsam usb den de atsam dosyaları aynı yere gidiyo zaten ordan da açmıyo

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
dostum bende jet var nasıl yapamıyosun be..

yükle dosyayı.. rarda çıkart... telefona at içndeki 17-19 dosyayı... ordan üstüne tıklıycan yüklenicek bunun nesini yanlış yapıyosun anlayamıyorum gerçekten bu kadar olmaz..

volcan00

Üye
dostum bende jet var nasıl yapamıyosun be..

yükle dosyayı.. rarda çıkart... telefona at içndeki 17-19 dosyayı... ordan üstüne tıklıycan yüklenicek bunun nesini yanlış yapıyosun anlayamıyorum gerçekten bu kadar olmaz..

hayu saçma sapan konuşma bizde öle yapıyoruz ama olmuyo bizde nie olmuyo die merak ediyoruz rar dan çıkartmış... yorum yapma yardımcı olacaksan ol rar mışş...

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
Dostum bu benim konum..yapamıyosan umrumda değil.. konu 2000 kere gösterildi sadece sende sorun var bi düşünmeni istiyorum ?

beğenmiyosan yorum yazma sana yardım etmek zorunda değilim ve evet rar beğenemedinmi? saçma yorum deme ben olmasam 2000 kişi bunlardan mahrumdu şimdi adam ol yeter...

DrHyde

DrHyde

Üye
süper paylasım corby ıcın lazımdı ban elıne saglık:oke:

bywarlord

bywarlord

Üye
Konu Budur..Konu Sahibi Arkadaşa binlerce teşekkürler :)

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim...

yuyan

Üye
paylaşım çok güzel olmuş tşkrler ben gt b 5310 var onunla ilgili neler yapabilirim

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
bu uygulamaları dene aynen çalısıcaktır...

levoy

Üye
Saol kardeş emeğine sağlık yalnız her türlü numaraları denedim 4221 4225 8888 hicbiri olmadı you tube acmıyor digerlerde sorun yok. bir yardım lütfen levoy.:nono:

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
bolt browseri kullan direk açar :)

levoy

Üye
nerden ve nasıl indirecem şimdiden tsk

expectationn

Üye
ı love you :)

ege970

ege970

Üye
    Konu Sahibi
levoy konunun ilk sayfasına bakarsan anlarsın hadi kolay gelsin...

saol expectationn me to

Üst Alt