Samsung s8500 wave

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s8500 wave
E72 alacağıma üstüne biraz daha ekleyip samsung wave almaya karar verdim ama açıkçası korkuyorum samsung la kötü bir tecrübemiz olmuştu. Ben d900i kullandım daha doğrusu kullanamadım 3 kere servise gitti 3 ündede yaptık deyip başka yerlerini bozup geri yolladılar her seferinde 1 ay durdu 3 ay yoktu.Şimdi bu modeli beğendim istediğim özellikler var bi 3 yıl kullanmayı düşünüyorum bu da öbür samsung gibi bozulmaz inşallah kullananlar memnun mu artı eksi yönlerini yazarsanız sevinirim:allalla::hmmm

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
Wave tavsiyemdir E72nin modası geçti artık sırf mesaj yazmak amacıyla telefon alanlar gidip blackberry alsınlar

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
birde ücretsiz gps ve navigasyon kullanabiliyormuyuz ?

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
wave i daha önce kullanmadığımdan bilmiyorum teknosaya uğrayıp sorabilirsin

McMetz

McMetz

Üye
arkadaşm samsung wave GT-S8500 olağanüstü bi telefon HD olarak resim ve video çekimi, uygulamalari hiç donmadan çalıştırması, widget özelliği, fiyatı, süper hızlı interneti ve samsung un bada işletim sistemi kesinlikle mükemmel bi telefon yani kesssinlikle tavsiye ederim bu telefonu alırken bana Iphone 4 ile kapışabilecek bi telefon demişlerdi fiyatından ve markasından dolayı inanmamıştım ama kllanmaya başladıktan sonra kesinlikle Iphoneden daha üstün bi telefon oldugunu düşünüyorm ama tabiki bu benim görüşüm gidip teknosada denemende fayda var...

Zegen

Zegen

Üye
wave kaliteli telefon d900i ile yaşadıkların şanssızlık bence:bilmm

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
telefon bir arkadaşımda vardı dün denedim harika bişey bende çok beğendim düne kadar samsung al deseler hayatta almazdım ama dün elime aldığımda e 72 falan hikaye gibi geldi direk ben bu telefondan almalıyım dedim .

--------------- Ekleme ---------------

ama babam samsung deyince almam derse nolcak onu bilmiyorum ?:hmmmya kabul etmezse:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

birde ücretsiz gps ve navigasyon kullanabiliyormuyuz ?

bluviaggiatore

bluviaggiatore

Üye
arkadaşlar yurtdışından gelen 8500 lerin anakartları arızalı . Ben aldım ve çok para verdiğim telefon dılarıya ses vermiyor konuşurken karşı tarafın sesi bana gelmiyor.
işte diğer sorun yaşayan avrupadaki insanlar

bluviaggiatore

bluviaggiatore

Üye
vediğim link yanlış çıkmış düzeltemedim doğrusu aşağıda

murat124131

Üye
bende 8500 wave kullanıcısıyım hiç bir problem yok telefonda, updatelerini yapmayanlar sorunla karşılaşıyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt