Samsung S5660 Galaxy Gio İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
Arkadaşlar şiddetle gio yu tavsiye ediyorum, açtığım konudaki videoyu inceleyin anlarsınız. birde bu konuyu takip edin

xinsurer

xinsurer

Üye
Merhaba,

Emektar Piranha Twix'i emekliye ayırıp Samsung Galaxy Gio almaya karar verdim ancak internette arayarak cihazı sadece Teknosa'da bulabildim. Maalesef Teknosa bana pek uymuyor. Bendeki kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit olmuyor. Cihazı İstanbul'da satın alabileceğim başka bir yer bilen var mı?
UP!

Şimdilik sadece teknosa'da satılıyor. Ürün ilk iki ya da üç ay sadece Teknosada satılacakmış sanırım.. bir süre sonra başka yerlerde de satılmaya başlar.. sahibinden com'da samsung/diğer modeller bölümüne bir bak, bazen orada çeşitli taksit seçenekleri ile sıfır "get" satışlar olabiliyor..

xinsurer

xinsurer

Üye
Arkadaşlar Kies'te Samsung Gio güncellemesi geldi ancak sadece sistem güncellemesidir android güncellemesi değil. Cihaznızın yazılımını güncelleyebilirsiniz, hiçbir şey silinmiyor. Yaklaşık25-45 dk arası sürüyor (internet hızınıza bağlı). Cihazı güncellemeden önce Kies'i güncellemeniz gerekiyor ve işlem sırasında hata almamak için mutlaka cihazı "uçuş modu"na alın. Güncelleme öncesi size yedek almanızı öneriyor, öneriyi kabul edip ayarlarınızı yedekleyin ardından güncelleme işlemine devam edin. Bu işlem cihazın performansını epey arttırıyor, en az %20 hızlandığını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
güncelleme için telefonu uçuş moduna alıp antivirüsleri kapatın yoksa başarılı olamazsınız. Resmi olarak 2.3 güncelleme dış ülkelerde çıkmış yakındır Avrupa ve Türkiye'ye gelmesi :)

61semih

61semih

Üye
NFS Shift oynanmıyor demıssın fakat youtubede gayet akıcı bır sekılde oynaındıgı goruluyor :
[video=youtube;7I6MUhhB5h8]http://www.youtube.com/watch?v=7I6MUhhB5h8[/video]

vede pes 2011 de aynı sekılde

[video=youtube;bJ8AM0c2EDA]http://www.youtube.com/watch?v=bJ8AM0c2EDA[/video]

xinsurer

xinsurer

Üye
Ben iki oyunu da Gio'ya yükledim, çatır çatır oynuyorum :)

yilmaz146

Üye
arkadaşlar bu oyunlar andiroit markette bulamadım nasıl yüklüyosunuz bide flash destek için skyfire bulamadım başka bi çözüm varmı videoları izlemek için

turancen

turancen

Üye
Açtığım konuyu takip edin yeni oyunlar eklenmiştir bilginize. :oke:

Gio ve ACE için eklediğim oyunlar
ÖRNEK GANGSTAR 1 kendi telefonumdan çektim

GT RACİNG HD
DRİFT MANİA
HARD CORE BİKE
Dragon Chaser
Contract Killer
Electopia 320X480 GRAFİKLER SÜPER:aha:
3 Kingdoms TD
The Settlers HD
Radio Ball 3D
Death_Worm_v1
Brothers In Arms® 2: Global Front HD
DE BLOB
Modern Combat: Sandstorm
Dungeon Hunter HD
Asphalt 5
The Sims 3 HD
Tom Clancy's H.A.W.X
Gameloft Star Battalion
Real Football 2011
Gangstar 1
Gangstar 2 miami HD
Tap Tap Revenge 4
PES 2011
NFS SHİFT
MY PAPER PLANE 2
ROBOTEK
AMTALEE
Pocket Legends - 3D MMORPG online
FRUİT NİNJA
Angry ds 1,season ve RİO yeni Beach Volley paketiyle
Flick Kick Football
Paper Toss
Bow Man
Fast & Furious: Adrenaline HD
Raging thunder 2
Eternal Legacy HD
Dino Chaos v1
Soccer Superstars
Alien Overkill
Cow Snatchers
Brave for Repentance
Deadly Chambers
Skies of glory
Super MARİO Android Bros
Hero of sparta
Talking_Tom_1.3.4
Krazy Kart Racing
Plants vs. Zombies HD sürümü, pc dekinin aynısı :aha:
Fly Boy
The Last Defender
Assassin's Creed HD

uygulamalar ve daha fazlası için konuyu takip edin :oke:

ferass

Üye
Merhabalar,

Ben bir hafta once galaxy gio aldim; fakat burada yazilan skyfire uygulamasini indiremiyorum, markette gorunmuyor. Bilgisayarimdan android markete giriyorum, orda görünüyor ama yükleyemyorum." Bu öğe Vodafone Samsung GT-S5660 cihazınızla uyumlu değil" diye uyari yazisi cikiyor, bi de Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez. diye yazi çıkıyor altinda. Bircok uygulama ayni sekilde, sadece skyfire degil. Siz nasil yuklediniz acaba? Yardimci olur musunuz?

61semih

61semih

Üye
Bendede gio var ram miktarı 278, kullanılan 100 ile 150 arası değişiyor, Birde bende GT racing, pes2011 NFS shift süper oynatıyor ilk başta açıklamada yazıyor açmıyor diye hepsini açıyor.

aynen hepsini takılmadan kasmadan acıyor

ferass

Üye
Merhabalar,

Ben bir hafta once galaxy gio aldim; fakat burada yazilan skyfire uygulamasini indiremiyorum, markette gorunmuyor. Bilgisayarimdan android markete giriyorum, orda görünüyor ama yükleyemyorum." Bu öğe Vodafone Samsung GT-S5660 cihazınızla uyumlu değil" diye uyari yazisi cikiyor, bi de Bu öğe cihazınızın bulunduğu ülkede yüklenemez. diye yazi çıkıyor altinda. Bircok uygulama ayni sekilde, sadece skyfire degil. Siz nasil yuklediniz acaba? Yardimci olur musunuz?

Boyle uygulamalar icin root etmek gerekiyormus diye de okudum, market access falan filan..bunlari bu telefonu alan herkes yapti mi? skyfire başka türlü yuklenmiyor mu?

xinsurer

xinsurer

Üye
Sitede skyfire 4.0.3 vardır, gayet güzel yükleniyor ve çalışıyor..

61semih

61semih

Üye
bu forumdada vardı sanrım skyfire 4.0.3 surumu rahatlıkla başka bır ıslem yapmadan yuklenıyor ıstersen senın ıcınde upload edebılırım.bu arada opere 11 ıde tavsıye ederım bende skyfire ıle opera11 var opera daha HIZLI fakat skyfire nın flash ı daha cok yerde desteklıyor ornegın yıldız.tv den opera11 ıle tv ızlenemıyorken skyfire 4.0.3 surumu ıle ızlenebılıyor.

xinsurer

xinsurer

Üye
opera mobile da çok yüklü ya 9 mb insaf :(

last321

Üye
bence iphone alanlar kazıklanıor.i-pod 4 400-500 tl arasındayken i-phone 4 5 katı fiyata gidio ve tek farkı arama mesaj sim desteği.ios ve mac sadece i-phone da olduğu için kafasına göre satıolar ama android i-phonu bitirir bu gidişle :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
Eline sağlık guzel arastırma olmus.. ama pili bide tasarımı kotu bence telefonun..

61semih

61semih

Üye
Eline sağlık guzel arastırma olmus.. ama pili bide tasarımı kotu bence telefonun..

pılı normal cok kullanınca sıkıntı yaratıyor hakısın ama bu butcede 1850 mah beklemek yanlıs olurdu degılmı.bırde tasarımı kotu demıssın saygı duyuyorum gorecelı bır kavram tabıkı benım hosuma gıttı.lg nın ıse black harıc dıger telefonlarının tasarımını begenmedım ornegın

xinsurer

xinsurer

Üye
Tasarım gayet güzel bence.. zevk meselesi tabi..

Üst Alt