Samsung monte gps...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
Samsung monte gps...
Bu gps ayarlarından verileri indir dedikten sonra ne oluyor ya ne işimize yarıyor. googlemaps ile konumumu belirliyordum. verileri indirdikten sonra konumumu bulamıyorum anlamadım olayı. Firmware olmayan bi navigasyon programı yok mu. bu samsung ne kadar . yapamayacaksan özellik koyma. programlarla uğraştırıyor bizi. yardım lütfen

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Bu gps ayarlarından verileri indir dedikten sonra ne oluyor ya ne işimize yarıyor. googlemaps ile konumumu belirliyordum. verileri indirdikten sonra konumumu bulamıyorum anlamadım olayı. Firmware olmayan bi navigasyon programı yok mu. bu samsung ne kadar . yapamayacaksan özellik koyma. programlarla uğraştırıyor bizi. yardım lütfen

Veri indirme işlemi internete bağlanarak uyduların konumlarını o andan itibaren 167 saat için telefonunuzun bilmesini sağlıyor.Bu size uydulara daha seri erişim imkanı sunuyor.

GPS için ücretsiz seçenek We Travel programıdır.Ücretlide ise (sadece navigasyon ücretli) Route66.

Ben We Travel kullanıyorum.Kullandığım şehir haritasıda Garmin haritasından oluşturuldu.Zira OpenStreet haritaları çok eksik.

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
Veri indirme işlemi internete bağlanarak uyduların konumlarını o andan itibaren 167 saat için telefonunuzun bilmesini sağlıyor.Bu size uydulara daha seri erişim imkanı sunuyor.

GPS için ücretsiz seçenek We Travel programıdır.Ücretlide ise (sadece navigasyon ücretli) Route66.

Ben We Travel kullanıyorum.Kullandığım şehir haritasıda Garmin haritasından oluşturuldu.Zira OpenStreet haritaları çok eksik.

we travel firmware değil mi

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
tşk

340070007

Üye
ben malesef başarısız oldum galiba bunda. verileri indirdim. şu anda 150 saatten fazla bir zamanım var. ancak menüden baktığım zaman koordinatlarımı ve uyduları göremiyorum. bunu yapabildiğim tek zaman googlemaps i açıp, simge durumuna küçülttüğüm zaman oluyor . bunun başka bir yolu yok mu?

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
ben malesef başarısız oldum galiba bunda. verileri indirdim. şu anda 150 saatten fazla bir zamanım var. ancak menüden baktığım zaman koordinatlarımı ve uyduları göremiyorum. bunu yapabildiğim tek zaman googlemaps i açıp, simge durumuna küçülttüğüm zaman oluyor . bunun başka bir yolu yok mu?
Veri indirme işlemi sorunsuz olarak gerçekleştikten sonra uydu durumu kısmından kaç adet uydunun algılandığına bakın.Konum bilgisinin verilebilmesi için belirli sayıda uydunun algılanmış olası gerekiyor bildiğim kadarıyla.

340070007

Üye
Veri indirme işlemi sorunsuz olarak gerçekleştikten sonra uydu durumu kısmından kaç adet uydunun algılandığına bakın.Konum bilgisinin verilebilmesi için belirli sayıda uydunun algılanmış olası gerekiyor bildiğim kadarıyla.
açık bıraktım ve bekliyorum. 150 saat var bitmesine ( tekrar indirdim) ancak uydu sayısı 0

dark1907

Üye
arkadaşlar bu we travel i nasıl kullanıyoruz gps bir işe yaramıyor özellik olarak var ama nasıl kullanıcaz yardım edebilir misiniz

doktorteknik

Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Yeni Samsung Galaxy Tab sahibi oldum ve neler yapabileceğimi araştırıyorum. We Travel programının haritalari ne kadar günceldir ve ne kadar süreyle güncellenir ? Nereden temin edilir ? We Travel Türkçe konuşur mu ?

Cihaz üzerindeki Google Maps'i konuşur duruma getirmek mümkün müdür ?

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
We Travel programının haritalari ne kadar günceldir ve ne kadar süreyle güncellenir ?
*We Travel programı standart olarak OpenStreetMaps haritalarını kullanmaktadır.Fakat bu haritalar bulunduğunuz ülke ve şehre göre farklılık göstermekle birlikte detaydan yoksundur.Detaylı haritalar değildirler.Çünki bu haritalar kullanıcı deneyimleri sonucu oluşmaktadır.

*Ama bu pek sorun teşkil etmemekte.Çünki MapGenerator adlı program vasıtasıyla kaynak dosya üzerinden detaylı haritalar oluşturup We Travel' da kullanabilirsiniz.Kaynak dosyadan kastım Garmin ve benzeri GPS Navigasyon üreticilerinin cihazlarında kullandıkları haritalardır.Bu şekilde Navigasyon cihazlarındaki gibi detaylı haritalar kullanabilirsiniz.

*Sonuç olarak haritaları kendiniz oluşturmanız halinde son sürüm kaynak dosya kullanıldığında en güncel halde kullanabilirsiniz.

We Travel Türkçe konuşur mu ?

*Teknik olarak sesli navigasyon mevcut ve yine teknik olarak çalışıyor.Teknik olarak diyorum çünki programın çalıştığı cihaza göre bu durum değişkenlik gösteriyor.Bazı cihazlarda yürütülmeye çalışılan ses dosyasının bit ve silence değerleri nedeniyle sesli navigasyon pek çalışmamakta.Ben SamsungGT s5620 Monte mobil telefonda kullanıyorum.Sıkıntı sadece sesli navigasyonda.Galaxy Tab içn durum ne olur bilemem.Denemek lazım.Çalışırsa Türkçe ses dosyalarıyla Türkçe sesli navigasyon tabiki mümkün olur.

Cihaz üzerindeki Google Maps'i konuşur duruma getirmek mümkün müdür ?

*Maalesef Google Maps için böyle birşey mümkün değil.(En azından şuan için mevcut sürümlerde.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt