Samsung S2 GT- I9100G Türkçe 2.3.6 ROM

Sponsorlu Bağlantılar

jetgil

jetgil

Üye
eyv. teşk. ederim

ebuk

ebuk

Üye
Öncelikle teşekkürler kardeşim paylaşım için. Ben daha yeniyim ilk defa kullanacam bu galaksiyi, aynı şekilde arabistandan geldi telefon şuan rom u indiriyorum, kuracam . sorum : bu en son sürüm mü ? bunu yükleyince herhangi bir sorun olur mu ? saygılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bi sorun olmaz anlatıldığı gibi kuracak olursan çıkmaz. Son sürüm değil son sürümü bizlerde beklemekteyiz.

krsdata

Üye
Reşvan arkadaş nihayet tekrar forma girebildim..Yardımın için öncelikle teşekkür.. Yurt dışından aldığım samsung gtı9000g model telefonumda android 2.3.4 versiyon yüklü ve ingilizce arapça dan başka bir dil tercihi yok..telefona yüklemek için odini ve roomu indirdim.. Fakat başka yerlerde telefonu root yapıp rootexplorer ile imei yedeğini alın yoksa yükleme sonucunda imei kaybedebilirsiniz diye uyarılar var.. 2.3.4 versiyonu için root dosyasını bulup önce imei yedeğini alıp daha sonra room yapmak istiyorum..bunu yapmalımıyım.. bu konuda sizden bilgi almak istiyorum..ayrıca başka güvenlik amaçlı başka yapmam gereken bir şey varmı..bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.. saygılar..

klongs

klongs

Üye
Reşvan arkadaş nihayet tekrar forma girebildim..Yardımın için öncelikle teşekkür.. Yurt dışından aldığım samsung gtı9000g model telefonumda android 2.3.4 versiyon yüklü ve ingilizce arapça dan başka bir dil tercihi yok..telefona yüklemek için odini ve roomu indirdim.. Fakat başka yerlerde telefonu root yapıp rootexplorer ile imei yedeğini alın yoksa yükleme sonucunda imei kaybedebilirsiniz diye uyarılar var.. 2.3.4 versiyonu için root dosyasını bulup önce imei yedeğini alıp daha sonra room yapmak istiyorum..bunu yapmalımıyım.. bu konuda sizden bilgi almak istiyorum..ayrıca başka güvenlik amaçlı başka yapmam gereken bir şey varmı..bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.. saygılar..

orjinal romlarda imei sikintisi olmaz

krsdata

Üye
ilginiz için teşekkürler.. bilginize güvenip anlatıldığı gibi roomu yükleyeceğim.. umarım bir sıkıntı olmaz..sonucu buradan bildiririm.. teşekkürler..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: krsdata
karayel90

karayel90

Üye
Not: Arkadaşlar İmei kaybolma sorununa karşı ne olur ne olmaz efs dosyasını romu kurmadan önce yedekleyin

krsdata

Üye
arkadaşlar telefonuma roomu yükledim ve sorunsuz çalıştı..artık sizin satenizde telefonum türkçe.. değerli paylaşımınız için çook teeşekkür ederim.. Diğer bilgileri öğrenmek için formunuzu takip edeceğim.. tekrar teşekkürler..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonuma roomu yükledim ve sorunsuz çalıştı..artık sizin satenizde telefonum türkçe.. değerli paylaşımınız için çook teeşekkür ederim.. Diğer bilgileri öğrenmek için formunuzu takip edeceğim.. tekrar teşekkürler..

Geri dönüş yaptığınız için teşekkürler :oke:

koray1293

Üye
herseyi anlattıgınız gibi yaptım odini ve tar uzantılı dosyayı indirdim ama hata alıyorum neden acaba??
ID:0/004> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9100GXWKJ2_I9100GODDKJ2_I9100GDDKI1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
<ID:0/004> Can't open the ******(COM) port.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

teror300

Üye
Artık Gingerbread'ı boşverin, gelin ICS'e, hatalar giderildi. Hatta custom rom istiyorsanız BENCE en iyi rom Paranoid Android. Bırakın Ginger'ı artık. Telefonuna ICS güncellemesi gelmeyenlere lafım yok tabii.

DaRKCaStLe

Üye
Selam benim tlfn I9100gdzkk1 bant sürümü bunu yüklesem bir sorun olur mu acaba ?

DaRKCaStLe

Üye
benim tlf da hata verdi ::(

ismaydin

Üye
hotfile daki link cevap vermiyor?
Başka kaynak var mıa caba?

ismail_2186

Üye
link ölü kardeş iniyor hata veriyor sonda

hakanaras04

Üye
yahu arkadaşlar rar dan çıkmıyor hata veriyor

anylife

Üye
I9100GXWKJ2 elinde bu firmware olan var mı?

Üst Alt