Samsung NOTE 4 Whatsapp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

• 26 Mayıs 2019
  • 91 Okunma
  • 8 Cevap

1. 26 Mayıs 2019 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar ben samsung note4 kullanıyorum whatsapp plus kullanacagım ama telefondan komple whatsapp kalkması lazım sıstem donanımı olarak gorunuyor ben komple nasıl kaldırabılırım o whatsappı yapabılecegımız bırsey varmı yanı normal uygualamardan kaldırıyorum whatsapp ı ama arka planda yıne devredısı bırak dıyerek eskı sürüm duruyor

Yazan: sensizben

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 26 Mayıs 2019 #2

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Whatsapp plus diye bir şey mi varmış?Yalan bence.Dolandırıcı uygulama olabilir dikkat edin.
    GB whatsapp gibi bir şey herhalde.Normal sürümünü kullanın bence whatsappın.Kafanız rahat olsun.

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. 26 Mayıs 2019 #3

sensizben

sensizben
    ya cevrımdısı sohbet etme özellıgı var ondan dolayı bende kurup bakmak ıstıyorumda

4. 26 Mayıs 2019 #4

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993
    Çevrimdışı sohbet nasıl oluyormuş?İlk kez senden duyuyorum hocam.
    ---
    Boşverin hocam normal sürümünü kullanın kafanız rahat etsin.Bilgiler zaten Facebook tarafından alınıyor bir de dolandırıcı sahtekarlar çalmasın.

Mobil cihaz ile gönderdi
    sensizben bunu beğendi.
  5. 26 Mayıs 2019 #5

sensizben

sensizben
    WhatsApp Plus nedir, ne işe yarar, nasıl kurulur? bu linkte anlatmısta özellıklerı neler dıye

Karacaahmet1993 bunu beğendi.
  6. 27 Mayıs 2019 #6

MAERKEK

MAERKEK
    Ben yowhatsapp kullanıyorum . İllaki karşımdaki kişiye mesaj yazarken çevrimiçi yazıyor . Bundan kaçış yok . İnanmıyorum .

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. 27 Mayıs 2019 #7

MAERKEK

MAERKEK
    Yazıyor bilgisini gizle , iletildi bilgisini gizle cevapladıktan sonra mavi tik , kaydediyor gizle gibi seçenekler var

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 27 Mayıs 2019 #8

supragt

supragt
    Ben de kurmak istiyordum ama resmi whatsapp harici uygulamalar kullanınca whatsapp tarafından numara engelleniyormuş galiba bilgisi olan var mı ?

9. 27 Mayıs 2019 #9

MAERKEK

MAERKEK
    Yowhatsapp kullanıyorum 6 aydır sıkıntı görmedim.

Mobil cihaz ile gönderdi
    supragt bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
26/06/2019 - 05:21