Samsung NOTE 4 Whatsapp Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

sensizben

sensizben

Üye
    Konu Sahibi
Samsung NOTE 4 Whatsapp Sorunu
Merhaba arkadaslar ben samsung note4 kullanıyorum whatsapp plus kullanacagım ama telefondan komple whatsapp kalkması lazım sıstem donanımı olarak gorunuyor ben komple nasıl kaldırabılırım o whatsappı yapabılecegımız bırsey varmı yanı normal uygualamardan kaldırıyorum whatsapp ı ama arka planda yıne devredısı bırak dıyerek eskı sürüm duruyor

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Whatsapp plus diye bir şey mi varmış?Yalan bence.Dolandırıcı uygulama olabilir dikkat edin.
GB whatsapp gibi bir şey herhalde.Normal sürümünü kullanın bence whatsappın.Kafanız rahat olsun.

sensizben

sensizben

Üye
    Konu Sahibi
ya cevrımdısı sohbet etme özellıgı var ondan dolayı bende kurup bakmak ıstıyorumda

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
ya cevrımdısı sohbet etme özellıgı var ondan dolayı bende kurup bakmak ıstıyorumda
Çevrimdışı sohbet nasıl oluyormuş?İlk kez senden duyuyorum hocam.
Boşverin hocam normal sürümünü kullanın kafanız rahat etsin.Bilgiler zaten Facebook tarafından alınıyor bir de dolandırıcı sahtekarlar çalmasın.

• Beğen
Tepkiler: sensizben
sensizben

sensizben

Üye
    Konu Sahibi
Çevrimdışı sohbet nasıl oluyormuş?İlk kez senden duyuyorum hocam.
Boşverin hocam normal sürümünü kullanın kafanız rahat etsin.Bilgiler zaten Facebook tarafından alınıyor bir de dolandırıcı sahtekarlar çalmasın.
bu linkte anlatmısta özellıklerı neler dıye

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
bu linkte anlatmısta özellıklerı neler dıye
Ben yowhatsapp kullanıyorum . İllaki karşımdaki kişiye mesaj yazarken çevrimiçi yazıyor . Bundan kaçış yok . İnanmıyorum .

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yazıyor bilgisini gizle , iletildi bilgisini gizle cevapladıktan sonra mavi tik , kaydediyor gizle gibi seçenekler var

supragt

supragt

Üye
Ben de kurmak istiyordum ama resmi whatsapp harici uygulamalar kullanınca whatsapp tarafından numara engelleniyormuş galiba bilgisi olan var mı ?

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben de kurmak istiyordum ama resmi whatsapp harici uygulamalar kullanınca whatsapp tarafından numara engelleniyormuş galiba bilgisi olan var mı ?
Yowhatsapp kullanıyorum 6 aydır sıkıntı görmedim.

• Beğen
Tepkiler: supragt

Üst Alt