Samsung Note 4 Alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Note 4 Alınır mı?
Merhaba arkadaşlar.

HTC 10 kullanıyordum. Bozuldu. Bu sıralar da telefona çok para verecek durumda değilim.
İkinci el temiz Samsung Note 4 alınır mı sizce bu devirde.
En son android 6 geldi note 4 lere.

Birkaç yerde de kronil sorunlarından bahsedilmiş. Mesela, fazla ısınma, 4g de iken şebeke çubuklarının kaybolması gibi.

(Aslında 1500 tl ye kadar telefon önerisi de istemiştim ama onu şimdilik beklemeye alıyorum)

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Galaxy note 4'e verilen para copden baska bir sey degil. İçindeki işletim sistemi bile olmus olmus durumda.

GM 8 64 GB Modeline bakabilirsiniz. (1.299₺) Rahat 3 yil goturur pisman da etmez. Android Oreo ile geliyor. İnceleyebilirsiniz...

Son düzenleme:
vedat1966

vedat1966

Üye
Alınır mı? Evet. Ancak vereceğin paraya bağlı. Kullandığım tableti 70 TL'ye 5 ay önce almıştım. (N 8005) Note 4'ün zamanı geçmiş olabilir uygun fiyatlı bulursan hiç çekinmeden alabilirsin. Ben hala kullanıyorum.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Symbianist
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 aldım arkadaşlar. 4g de zayıf çekiyor onun dışında bir sorunu yok gibi bakalım. Aslında samsung s4 ten sonra bir daha samsung almam diyordum ama bu sıralar maddi imkanlar buna yetti. İleride daha iyisini alırım belki. Teşekkürler herkese.
Almayı düşünenlere ise tavsiye anlamında bir konu açayım en iyisi de faydası dokunsun

vedat1966

vedat1966

Üye
Fiyat nedir hocam? (Mahsuru yoksa)

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt