Samsung monte yardım ?(allah rızası için yardım edin haftalardır bulamadım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulmez43

Üye
    Konu Sahibi
Samsung monte yardım ?(allah rızası için yardım edin haftalardır bulamadım)
Böyle bir konuyu önceden açmıştım ama önemsenmeyip geçildi tekrar bu konuyu açmak zorunda kaldım. sorunuma gelince= samsung monte gts5620 tel.im var. bu tel.i yakında çöpe atıcam >=( . . normal bir şekilde evdeki wifi bağlandım sonra youtube a girdim ve bir videoyu oynat dedim (internet ayarı ve medya oynatıcı evdeki wifi e göre ayarı yaptım ) bağlantı kuruldu yazdıktan sonra yaklaşık 1-2 dk bekledim ama video açılmadı. >=( . tekrar denedim açılmadı. (pc ve başka tel. lerde denedim rahat açılıp izleniyor )sonra yan evdeki wifi e bağlandım . bağlanti kuruldu dedi ve sonra ara belleğe alınıyor dedi video açıldı. ????? peki benim tel. de niye açmıyor evimdeki wifi. tüm tellerde denedim ??????? acil yardım tel. çöpe atıcam yakında . :-C (Galiba evdeki nette sorun ama sadece benimkisi açmıyor .)

manyax2007

manyax2007

Üye
video oynatıcı bağlantı noktasını wifi olarak ayarlaman gerekiyor samsungda böyle bir ayar var diye biliyorum netten araştır yada samsung kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır bu konuda diye umuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt