Samsung Monte ve Star'cılar Buraya, Samsung Monte ve Star Program,Oyun ve Resim Arşivi!!

Sponsorlu Bağlantılar

zola155

Üye
bilader sadece iphone unlock yok mu ya

TuTuKLu eSiR

TuTuKLu eSiR

Üye
tşk

--------------- Ekleme ---------------

tşk..........

kovboy

kovboy

Üye
eyvallah kardeş ellerine saglık

atomkule

Üye
bu desteklenmeyen dosya türü hatası diyor ya mesela bunu yapıp bi .rar dosyasını açabilirmiyiz böyle yapıp

bursa1616

bursa1616

Üye
tşkrlr

ali894

Üye
sa bizim arkadaş bu telefonda n beleşe internete girliyo diyo doğrumu doğruysa nasıl yapılıyo (bence saçma) birde ben internete vidyo şarkı izliyp dinleyemiyom proğram varmı yadasite ?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
1- evet eğer yakınınızda bir kablosuz modem varsa telefonla modeme bağlanıp bedeva internette gezilebiliyor(Parası modemin sahibine giriyor telefondan hiç kontür vey ek ücret gitmiyor)2-BOLT 2.5 sürümünü telefonuna yükle(Forumda mevcut) ve You Tube ve Facebook'tan video veya şarkı dinleyebilirsin.

ali894

Üye
oyunu klavye gitsin die telefondamı vin rarla açacaz bilgisayardamı coyun telde yüklüyken bilgisayarda oyunu bulamıyom :S telefonda açaacaksak nasıl açılıyo k.bakma teli yeni aldım blmiyomda :D

oguz19070

Üye
bunlar c-3510 genovaya olur mu_?

sabotay

Üye
Eline sağlık güzel çalışma başarılar...

ahmetneb

Üye
sağolasın

bursa1616

bursa1616

Üye
paylasıldııı

xkaderx

Üye
samsung gt 3510 genoa da ses açtırma bilen ???

cemaz12

Üye
iPhone tuş kilidini kendi telefonumunkisi ile degistirmek istiyorum nasıl olcak o???

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
Süpersin ya :)

Soul Collector

Soul Collector

Üye
çok sağol hepsi için MONTE forever :)

hayylaz01

Üye
ben gitar programı buldum internetten samsung içinmiş herkesde çalışmış bende desteklenmeyen ortam biçimi diyor o dediğin kodu yazdım bended birşey açılmadı yarımcı olabilecek varmı

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
wldyslw

wldyslw

Üye
spass hevalé heja u kun mezın :)

akone

Üye
teşekkürler kardeş

Üst Alt