Samsung Monte ve Star'cılar Buraya, Samsung Monte ve Star Program,Oyun ve Resim Arşivi!!

Sponsorlu Bağlantılar

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
onları format factory adında basit bir programla 3gp yapman lazım sana linki veriyorum

videoyu programın içine bırak ve 3gp yi seç yukarıdanda başlaya bas işelm tamamdır..

mderici32

Üye
paylaşım için teşekürler. bir sorum olacak telefonum

Samsung S5233W Star Wi - Fi yuoutube ve fecebook videolarını açmak ne yapmalıyım.bir çok kez denedim flash player istiyor ama destekleyen bir fash player bulamadım.birde videoları tam ekran yapamıyorum ayalardan biraz büyüdü ama yinede tam ekran olmuyor yardımcı olursanız sevnirim

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
Samsung star için flash player yok ama youtube videolarının telefonun kendi tarayıcısından tube.com/(you ve tube arasında boşluk yok) a girerek izleyebilirisin facebook videolarınını bende çözemedim

~~Q8~~

Üye
sağol emeğine salık

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

arifemre10

arifemre10

Üye
keşke programları ayrı bi linke versiyeydin

~~Q8~~

Üye
winrar da notdefteri nasıl açılıyor

batuhankural

batuhankural

Üye
Emeğine Sağlık Kardeş :=)

ayna1234

ayna1234

Üye
Ya keşke şunları ayrı ayrı linkle atsaydın :) bana sadece prog. lazımdı :)

ismax

Üye
güzel paylaşım.çok teşekkürler..

free

free

Üye
skype uygulamasını anlatabirmisiniz

fetgun

Üye
saol kardes indiriom fakat star için bna sensrlü araba yarışı bulurmusun

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
skype uygulamasını telefonunuza kurun ve açın daha sonra üye olun ve adını vez şifreni yaz gir bn bikere denedim girmeye ama konuşma yapmadım ... forumda samsung star sensörlü oyunları yazarasan çıkabalir... interneti 8mbt e yükseltiyim bi 5 gün sonra falan programları ayrı konuya yükleyeceğim...

immortal_7

immortal_7

Üye
harikasın baba güzel paylaşım:oke:

zorbey27

zorbey27

Üye
biri fring proğramini yüklermi 2 haftadir ariyorum

larry.

Üye
saol süper paylaşım

buzzi

Üye
dosya türü desteklenmiyor sorununda araya basıp ....... diye bikod girn diyosunuzda ara ney

--------------- Ekleme ---------------

ltfn yardmmmmmm ara tusu neeeee

bilalxb3838

Üye
ya gerçekten çok iyi bir şewy yapmışın ama samsung star da ben e-okula giremiyorum sadece nedenini öğrenmek istiyorum varsa çöcümünü de samsung star mobile tv

Sertug1991

Sertug1991

Üye
    Konu Sahibi
bolt la girmeyi dene belki olur

baro16

baro16

Üye
teşekkürler valla çok makbule geçti

teşekkürler çok makbule geçti benim telefon lg ama samsung oyunlarıda açılıyor bazı oyunların boyutlarından şikayetçiydim ama sayende bu sorunumu çözdüm saol

pardon afedersinde internetten tvde ücretlendirme ne kadar acaba?

Üst Alt