Samsung Monte ROUTE 66 Kurulum =)

Sponsorlu Bağlantılar

sonlevent36

sonlevent36

Üye
telefon hiç bi şekilde açılmazsa onlarda açamazlar zaten eğer parçasını tamir ederler açılırsa tamam

benim yazıda dediğim eğer telefonunuzun yazılımından kaynaklanan bi sorun olduğunda garanti dışı kalır
servis telefona baktığına başka yazılım görürse yeni yazılımı ücretli yükler

eğer telefonun parçasında arıza varsa parçayı değiştirirler yazılımla ilgilenmezler
(arkadaşın starın ekranını değiştirdiler yazılıma vb.. hiç değişiklik yapmamışlardı(yazılımı yabancıydı )

cevabın ve ilgin için teşekkürler beni rahatlattı şimdi yükleyebilirim

baranselona

baranselona

Üye
dediğim gibi eğer yazılmı güncellerken hata yaparsan ve telefon bozulursa servis ücretli yapar çünkü yazılımdan kaynaklanan bi sorun ama telefon açılmazsa ve serviste açmadan download modunda yüklerse zaten problem olmaz

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Peki herşey tamam ama bu konunun en başında ROUTE 66'nın nasıl kurulduğunu anlatan arkadaş nasıl kurabilmiş ve biz niye kuramıyoruz, tüm mesajları okudum ama aramızdaki farkın ne olduğunu anlayamadım.

baranselona

baranselona

Üye
büyük ihtimalle onun yazılımı route 66 ya uyumlu versyon

sonlevent36

sonlevent36

Üye
Arkadaşlar ROUTE 66 e yazdığım mesajın cevabı gelmiş paylaşayım dedim

Dear Sir,

The software is available as firmware update at Samsung service centers in the following countries: Belgium, Netherlands, Italy, Ukraine, Turkey, Portugal, Morocco, all Middle East countries. For the users which their devices do not have pre-installed navigation software available from factory, they must visit Samsung service centers in order to get the devices flashed with new firmware containing navigation.

Kind regards,
Emanuel TEIXEIRA
ROUTE 66 Customer Support

Ticket History SONLEVENT36 (Client) Posted On: 11 Dec 2010 09:55 AM
ROUTE 66 product name (include type, country, year): For Samsung Monte
GT-S5620, Turkey, 2010

Operating system: Windows 7 Ultimate 64 Bit

Your problem: I have download ROUTE 66 Sync and install it to my computer.
When I want to install route 66, i can't find options for Samsung Monte
GT-S5620 in program installation menu. Sorry for my bad english.

Ticket Details
Ticket ID: RDO-238587
Department: Support - English
Priority: High
Status: Closed
Anlamadım ben şimdi Türkiye'de Samsung Monte için navigasyon desteği TEL-PA yok diyor, ROUTE 66 var diyor.

free

free

Üye
route 66 5620de hangi firmwareler ile çalışıyor..yazabilirmisiniz..

birde hangi yazılım olduğunu ne şekilde görebiliyoruz

kıpır

Üye
s8000jet kullanıyorum route66 kurdum türkiye haritası satın aldım 87,50 tl ye araç tutacağınıda göndermişler çok güzel çalışıyor

erbey22

Üye
Siz Siz Olun sakın Orjinal FirmwArenize Karışmayın ben tlfonumu 2010 aralıkta aldım ve Navigasyon için intde gezinmediğim yer kalmadı Sonra FirmWareler attım tlfona navigasyonu Gördüm Tamam dedim ertesi gün tlfn Başladı sorunlar Çıkarmaya Sonra mayıs firmware attım Tlfonum Açılmıyor Dowload Yemiyor Ne yaptıysam Olmadı Çözemedim tlfonum daha 1 aylık olmadı Samsung ServiSine Götürdüm Foruma = Şarj Olmuyor Tlfon Donuyor DokunmatikTuşlar Geç Basıyor yazdım aradan 2 hafta Geçti aradılar Anakart değiştiğini Söylediler hakketten değişmişler İmeiler faturamdaki İmeile Tutuşmuyor Şimdi Çok memnunum :) Firmware Si Süper Task Maneger ve Görev yöneticisi Msj yazarken Yan tuttuğumda Klavye Paneli çıkıyor Dur bakalım Şimdi Neyin peşindeyim :))

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Orjinal fw de mi task manager var ? *#1234# yapıp paylaşırmısın fw versiyonunu arkadaşım?

ozumturk

Üye
ya bende mi sorunwar benm teldemi bilmiom ben söledklernizi harfi harfine yaptm navigasyon acılıyor ama sonra dunya haritası gorndukten 4-5 sn sonra telefon yenıden baslıyor anlamadım napcam LTFEN YARDMMMM

çorumfb19

Üye
O programda tlefon modeli monte yok.

Üst Alt