Samsung Monte Kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

buraqq31

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Kullananlar
Ben bir ay önce 479 Tl ye Samsung Monte aldım. Çok üzerine düşmedim. Eşimin resimleriyle doldurdum 3 ana ekranı. Widgetları ana sayfaya filan ekledim. Bir kaç kere Kastamonu'ya gittim ve gideceğim yeri Google Maps V3.0.2 versiyonu yüklüydü Google Maps in. Onunla buldum işte. Kamera müzik çalar özelliklerinin filan hepsini kullanabiliyorum. Ama birkaç sorunum var benim.

Bu telefonla video izleyemiyorum. İnternette bolt browser tavsiye edilmiş ama olmuyor öyle. Flash player filan yok mudur bu telefonla .flv gibi formatlarda video izleyebilmek için?

Bu telefonun hiç yazılım güncellemesi filan olmuyor mu? Oluyorsa nereden takip edeceğiz bunu...

Samsung Apps'te bu telefon için hiç bir uygulama yok. Bu telefon için sizin bildiğiniz ya da tavsiye ettiğiniz güzel programlar var mıdır?

Mobil tv özelliği var olarak gördüm birde bir sitede de yok sanırım. İnternet üzerinden filan izleyebilir miyiz TV?

Ve youtube da Samsung Monte Android Skin/Mod/Patch - watch in 480p high quality! adlı bir video var.

adresinde. Bu olay çok hoşuma gitti bende gerçekleştirebilir miyim?

Bu Active Sync ve Senkronize olayları nedir :S

Şimdiden çok teşekkür ederim. Telefonu çok seviyorum. Bi de bunları bilsem, olsa dört dörtlük olacak gözümde :)

• Beğen
Tepkiler: SercanAycan

IQ4444

Üye
sana katılıyorum :d:

SercanAycan

SercanAycan

Üye
arkadasım haklısın sana katılıyorum fakat ilqilenen yok sanırım bu konuyla :S

berkay_zm

berkay_zm

Üye
şimdi kardeşim :)
1.si bolt browserdan sadece youtubeden video izlersn o da bi boka yaramz. samsung monte flv flash kaldırmaz. internettn indrdğn videoları any video converterla özelleştrlmş mp4 formatına çevir biraz uzun sürer ama hd kalitede izlersn...
2.si yazılım konusunu ben de takiop ediyorum ama pek bişi bulamadım :) bulursam haber verrm
3.sü samsung apps te en az samsung wave istiyor :) yani monteyi iplememişler :) ama kendi mensündeki indirmelere tıkla. orda free apps yazan bi kısm v ar orda bi kaç tane dandik oyun var. siteyi araştrrsan zaten birçok kaliteli oyun bulablrsn :)
4. spb.tv bunu kendi tarayıcısndaki googleda arat ilkine tıkla. telden tv izlersn :)
5.si bu videoyu 5 kez izledim. ben de güncellicektm ama türkiyedeki yazılımlar kaldırmaya biliomuş. o yüzden telefonu bozmak da istemdm açıkçası :)...

ANiill

Üye
Active Sync çok güzel bişey mailleriniz telefonunuza geliyor falan Facebookta bildirimler hemen geliyor (push moduna alınırsa eğer ) ayarları ise :
Sunucu Url'si : m.hotmail.com
Kullanıca Adı : Hotmailinizi girerseniz oluyor
Parola : Hotmail Adresinin Şifersi
Etki Alanı : Boş Bırakın
SSL Kullan : EVEt bu kadar bitti

Kaydet diyip senkronizasyon deyin bekleyin gelmiş ve okunmamış Mailler Cep telefonunuza gelecektir :)

IQ4444

Üye
berkay ck saol
:D:ehe

--------------- Ekleme ---------------

anil snde ck saol :D

berkay_zm

berkay_zm

Üye
ne demek :)

IQ4444

Üye
ama berkay ben dediin adrese girdm tv fln yoq :D

berkay_zm

berkay_zm

Üye
olması lazım :D kendi tarayıcısından google a gir spb.tv diye arat ilk link... :)

IQ4444

Üye
tmm ben buldum adres

mumcu_34

Üye
selam arkadaşlar bu spb tv olayını denedim sayfayı açtı sonra ne yapmam lazım program indirmeyi denedim indirmedi yardımcı olursanız sevinirim....

atillaatik

Üye
merhaba arkadaşlar monte Kullanıyorum Active sYYNEC TA GMAİL KURDUM SONRA MSJLAR VE KİŞİLER SİLİNİYO DEDİ VE TÜM REHBERİMİ SİLDİ ÇÖZÜM NEDİR

Üst Alt