Samsung Içinn Android 4.3 Tarihi Netleşiyor

• 27 Eylül 2013
  • 1075 Okunma
  • 21 Cevap

1. Samsung Note 2, Galaxy S3 ve S4 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile ilgili tarihi netleşiyor. Güncellenen işletim sisteminin test aşamasında olduğu belirtildi.
    Samsung tarafından da onaylanan bilgiye göre 4.3 Jell Bean güncellemesi Galaxy S4 için Ekim ayında, Galaxy S3 için ise Ekim ayı sonu veya Kasım’da yapılacak. Galaxy Note 2 kullanıcıları ise Kasım veya Aralık’ta 4.3 güncellemesi ile tanışacaklar.

Bununla beraber Samsung, Galaxy Mega serisi için Android 4.3 sürümünün de test edildiği belirtildi.

Yazan: phasan
    xavxmaxi ve By_Casparov bunu beğendi.
  2. İyi haber. Herkese hayırlısı :)

3. Kasım ayı çok Note 2'ler için. Note 2'ler daha pahalı Note 2'lere daha önce güncelleme verilmesi gerekiyor. S serisi Note 2'ye göre daha ucuz fiyatlı.

4. biz gün sayıyoruz :biggrin:

Invoke bunu beğendi.
  5. Hayırlı olsun size

By_Casparov bunu beğendi.
  6. S bekleyen çoktur, Note serisini ayarlamak daha çetrefillidir, ne biliyim. Vardır bir şey, güncellemeleri etikete göre mi dağıtıyorlar? :zzz: :D

7. Daha fazla para verip daha sonra güncelleme almak sence mantıklı mı?

8. Değil tabi ki, benim de note'um olsa ben de önce isterim ama demek ki S kullanan çoğunluktaysa diyorum... Daha çok kişiyi önceden susturmak var... Misal çok basit bu forumdan düşünelim, S'e güncelleme geç gelirse, yüzlerce mesaj atılır, Note'a güncelleme geç gelse 2-3 konuda 15-20 mesaj atar, beklerler garibanlar :D

9. Aralik dedilerse yeni yilda gelir o bize

10. parayla ne ilgisi var piyasaya cikis donemi ve kullanici sayisi gibi etkenler varken parasina gore guncellemeyi apple yapar yapsa yapsa

11. Note 2de pen ozelligi de var

12. Apple her cihaza eşit tarihte verir guncellemeleri. Birine once digerine sonra degil.

s.ileli bunu beğendi.
  13. artik 5c var ama

14. Yani?

15. eskisi gibi olmicak bence benim dusumcem bu

16. Iosun gözünü seveyim güncelleme konusunda

17. 5c nin amacı ucuzluk değil düşük maliyet + renk. Mantıklı düşünmek yeterli bunun olmayacağını anlamak için

18. 4.4 çıktıktan sonra 4.3 alınca nolcak?4.3 sadece open gl 3.0 için önemli onu da cihazların desteklemiyor zaten,bravo samsung:alkis

19. Aynen, önceden hep iki önceki cihaz bedava olurdu, gsmlerle anlaşma yaparak...
    Bir önceki daha ucuzlardı. iPhone 5 maliyetli metal bir cihaz. Onu ucuza verip ya da bir iki yıl sonra bedavaya vermek olmazdı. Yerine 5C verecekler, yani 5c bize değil applea ucuz. Adamlar maliyeti düşürdüler, başka bir şey yok.

20. S4 için ekimde dedilerse 15 ekime kadar yeni güncelleme bizi bekliyor demektir :D

Yüklüyor...
18/11/2018 - 10:42