Samsung Içinn Android 4.3 Tarihi Netleşiyor

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Içinn Android 4.3 Tarihi Netleşiyor
Samsung Note 2, Galaxy S3 ve S4 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile ilgili tarihi netleşiyor. Güncellenen işletim sisteminin test aşamasında olduğu belirtildi.
Samsung tarafından da onaylanan bilgiye göre 4.3 Jell Bean güncellemesi Galaxy S4 için Ekim ayında, Galaxy S3 için ise Ekim ayı sonu veya Kasım’da yapılacak. Galaxy Note 2 kullanıcıları ise Kasım veya Aralık’ta 4.3 güncellemesi ile tanışacaklar.

Bununla beraber Samsung, Galaxy Mega serisi için Android 4.3 sürümünün de test edildiği belirtildi.

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi ve By_Casparov

Tolga3521

Tolga3521

Üye
İyi haber. Herkese hayırlısı :)

fk555897

fk555897

Üye
Kasım ayı çok Note 2'ler için. Note 2'ler daha pahalı Note 2'lere daha önce güncelleme verilmesi gerekiyor. S serisi Note 2'ye göre daha ucuz fiyatlı.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
biz gün sayıyoruz :biggrin:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun size

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Invoke

Invoke

Üye
Kasım ayı çok Note 2'ler için. Note 2'ler daha pahalı Note 2'lere daha önce güncelleme verilmesi gerekiyor. S serisi Note 2'ye göre daha ucuz fiyatlı.

S bekleyen çoktur, Note serisini ayarlamak daha çetrefillidir, ne biliyim. Vardır bir şey, güncellemeleri etikete göre mi dağıtıyorlar? :zzz: :D

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
S bekleyen çoktur, Note serisini ayarlamak daha çetrefillidir, ne biliyim. Vardır bir şey, güncellemeleri etikete göre mi dağıtıyorlar? :zzz: :D
Daha fazla para verip daha sonra güncelleme almak sence mantıklı mı?

Invoke

Invoke

Üye
Daha fazla para verip daha sonra güncelleme almak sence mantıklı mı?

Değil tabi ki, benim de note'um olsa ben de önce isterim ama demek ki S kullanan çoğunluktaysa diyorum... Daha çok kişiyi önceden susturmak var... Misal çok basit bu forumdan düşünelim, S'e güncelleme geç gelirse, yüzlerce mesaj atılır, Note'a güncelleme geç gelse 2-3 konuda 15-20 mesaj atar, beklerler garibanlar :D

• Beğen

Berk E.

Üye
Aralik dedilerse yeni yilda gelir o bize

mcnpl4

mcnpl4

Üye
parayla ne ilgisi var piyasaya cikis donemi ve kullanici sayisi gibi etkenler varken parasina gore guncellemeyi apple yapar yapsa yapsa

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Note 2de pen ozelligi de var

Türe

Türe

Üye
parayla ne ilgisi var piyasaya cikis donemi ve kullanici sayisi gibi etkenler varken parasina gore guncellemeyi apple yapar yapsa yapsa
Apple her cihaza eşit tarihte verir guncellemeleri. Birine once digerine sonra degil.

• Beğen
Tepkiler: s.ileli
mcnpl4

mcnpl4

Üye
artik 5c var ama

mcnpl4

mcnpl4

Üye
eskisi gibi olmicak bence benim dusumcem bu

s.ileli

s.ileli

Üye
Samsung Note 2, Galaxy S3 ve S4 kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Android 4.3 Jelly Bean sürümü ile ilgili tarihi netleşiyor. Güncellenen işletim sisteminin test aşamasında olduğu belirtildi.
Samsung tarafından da onaylanan bilgiye göre 4.3 Jell Bean güncellemesi Galaxy S4 için Ekim ayında, Galaxy S3 için ise Ekim ayı sonu veya Kasım’da yapılacak. Galaxy Note 2 kullanıcıları ise Kasım veya Aralık’ta 4.3 güncellemesi ile tanışacaklar.

Bununla beraber Samsung, Galaxy Mega serisi için Android 4.3 sürümünün de test edildiği belirtildi.
Iosun gözünü seveyim güncelleme konusunda

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
4.4 çıktıktan sonra 4.3 alınca nolcak?4.3 sadece open gl 3.0 için önemli onu da cihazların desteklemiyor zaten,bravo samsung:alkis

Invoke

Invoke

Üye
Aynen, önceden hep iki önceki cihaz bedava olurdu, gsmlerle anlaşma yaparak...
Bir önceki daha ucuzlardı. iPhone 5 maliyetli metal bir cihaz. Onu ucuza verip ya da bir iki yıl sonra bedavaya vermek olmazdı. Yerine 5C verecekler, yani 5c bize değil applea ucuz. Adamlar maliyeti düşürdüler, başka bir şey yok.

uguro

uguro

Üye
S4 için ekimde dedilerse 15 ekime kadar yeni güncelleme bizi bekliyor demektir :D

Üst Alt