samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

someonesiradan

Üye
arkadaşlar cümleten selamlar.8910 telefonu yeni aldım ancak ferrari gt diye 60 mblık bi oyun var ayrıca yine sağlam bi araba yarışı var ikisinde de sertifika hatası veriyor. telefonda şu an biraz acemiyim zira yeni yeni öğreniyorum.telefon yurtdışı ancak türkçe. navigasyon kurulu ancak pozissyon ayarla derken menüden ara diyorum yer ismi giriyorum ama pozisyon ayarlanıyor diyip öylece kalıyor.
öncelikle sorum bu sertifika hatasını nasıl çözerim. netten araştırdım ve en kapsamlı site sanırım burası ama kullandığınız programsal tabirleri net anlayamadım.
net bi bilgi alabilirmiyim zahmet olmazsa.

scemberci

Üye
Benim sorunum tel. 3g moduna alınca arayanlar bana ulasamıyor ama ben arama yapabiliyorum bu neden kaynaklanıyor olabilır acaba bulamadığımız bır ayar mı var. Yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler...

zalim0100

Üye
slideunlock görsel tuş kilidi uygulaması
ana ekran resimlerini degistire bilirsiniz dosyada resim ve hazır kalıplar mevcut

iyi forumlar

--------------- Ekleme ---------------
bu ve birçok versiyonun denedim. bizim telde herşey iyi güzel ama mesaj yzarken q klavyede ekranı yan çevirdiğinizde bir iki harfe basabilirseniz şanslısınız. Ekranı yan cevirince mesaj yazamıyorum. Sanırım herkse de aynı durum vardır

Slide Unlock linki ölmüş arkadaşlar yeni aldım telefonu i8910 ilk uygulama bunu beğendim bi link verebilirmisiniz nereden indirebilirim ?

batuhankymk

Üye
çok özür diliyorum.elimde fransadan alınmış bi i8910 var.orjinal romu üstünde yüklü.sabahtan beri yaklaşık ilk 50 sayfayı okudum.ama türkçe rom bulamadım.aslına bakarsanız rom da bulamadım bütün linkler kırık ölmüş patlamış mort olmuş.ayrıca nokia konularındaki gibi biraz derleyip toparlasak güzel olur diye düşünüyorum.tamam romları hx in sitesinden indiririm ama türkçeleştirme olayını nasıl yapacağımı bilmiyorum.burdan yetkililere sesleniyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.telefonumu her açtığımda hayır duamı eksik etmem

kolbh

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben bu cihazı aldım ancak hiç bi teknik destek alamıyorum çünkü cihaz daha türkiyede satılmıyor. Hatta samsung müşteri hizmetlerinden bile gelen cevap şu bu cihazın burda satışı yok bundan dolayı bizimde teknik bilgimiz yok. Bu cihazı alıp ta teknik bilgisi olan arkadaşlardan veya bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum
Maxicep.com - Samsung i 8320 için yardım 1) ilk ve en önemli sorunlarımdan biri internette ne youtubeden ne facebookdan nede diğer internet sitelerinden online olarak video izleyemiyorum. Yani şöle söleyeyim facede profilime bakarken bi video eklendiyse aynı pc de olduğu gibi o videoya tıklayıp online olarak yani o anda o videoyu izlemek istiyorum.
2) ne mailime ne mağazayane haritalara nede başka bi uygulamaya giremiyorum. Tıkladığımda karşıma çıkan şu vodafone 360 oturum aç. Hee ona da kaydoldum. Privacy kısmında açabiliyorum ancak yeterli olmuyor herhalde ordan açsamda yine aynı uyarıyı veriyor. Telefon açıldığında oturum açma yerinden açmaya çalışıyorum ordan da otuurum açmıyor oturum aç diyorum baya bi bekledikten sonra sunucuya bağlanamıyor diyor.
3) wifiden bağlansamda nete bu cihazın 3gsi hep çalışıyor kapatamıyorum
4) bu cihazda navigasyon nasıl kullanacağım
daha varda şimdilik bana lazım olan bunlar eğer bu konularda veya bunların herhangi birinde yardımcı olacak bi arkadaş varsa çok mutlu olurum yardımllarınızda dolayı şimdiden teşekkürler

SAMSUNG İ820 VODAFONE 360 H1................!!

Merhaba arkadaşlar. Ben bu cihazı aldım ancak hiç bi teknik destek alamıyorum çünkü cihaz daha türkiyede satılmıyor. Hatta samsung müşteri hizmetlerinden bile gelen cevap şu bu cihazın burda satışı yok bundan dolayı bizimde teknik bilgimiz yok. Bu cihazı alıp ta teknik bilgisi olan arkadaşlardan veya bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum
Maxicep.com - Samsung i 8320 için yardım 1) ilk ve en önemli sorunlarımdan biri internette ne youtubeden ne facebookdan nede diğer internet sitelerinden online olarak video izleyemiyorum. Yani şöle söleyeyim facede profilime bakarken bi video eklendiyse aynı pc de olduğu gibi o videoya tıklayıp online olarak yani o anda o videoyu izlemek istiyorum.
2) ne mailime ne mağazayane haritalara nede başka bi uygulamaya giremiyorum. Tıkladığımda karşıma çıkan şu vodafone 360 oturum aç. Hee ona da kaydoldum. Privacy kısmında açabiliyorum ancak yeterli olmuyor herhalde ordan açsamda yine aynı uyarıyı veriyor. Telefon açıldığında oturum açma yerinden açmaya çalışıyorum ordan da otuurum açmıyor oturum aç diyorum baya bi bekledikten sonra sunucuya bağlanamıyor diyor.
3) wifiden bağlansamda nete bu cihazın 3gsi hep çalışıyor kapatamıyorum
4) bu cihazda navigasyon nasıl kullanacağım
daha varda şimdilik bana lazım olan bunlar eğer bu konularda veya bunların herhangi birinde yardımcı olacak bi arkadaş varsa çok mutlu olurum yardımllarınızda dolayı şimdiden teşekkürler

Lütfen yardımm ........... [email protected]

higlift

higlift

Üye
forumda var s60v5 ekran uygulamalarına gşr 2,20 versiyonu var aa trial istersen 2,10 versiyonu var o fulldür
2,20 sürümünü indirirsen siteden şifre alabiliyorsun ama üye olman lazımmm

forumda var s60v5 ekran uygulamalarına gir 2,20 versiyonu var ama trial istersen 2,10 versiyonu var o fulldür
2,20 sürümünü indirirsen siteden şifre alabiliyorsun ama üye olman lazımmm

Alıntı: ahenk göndermiş. >
slideunlock görsel tuş kilidi uygulaması
ana ekran resimlerini degistire bilirsiniz dosyada resim ve hazır kalıplar mevcut

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir maxicep ahenk SlideUnlock107_S605th.rar

iyi forumlar

bu ve birçok versiyonun denedim. bizim telde herşey iyi güzel ama mesaj yzarken q klavyede ekranı yan çevirdiğinizde bir iki harfe basabilirseniz şanslısınız. Ekranı yan cevirince mesaj yazamıyorum. Sanırım herkse de aynı durum vardır

Slide Unlock linki ölmüş arkadaşlar yeni aldım telefonu i8910 ilk uygulama bunu beğendim bi link verebilirmisiniz nereden indirebilirim ?

mtokey

mtokey

Üye
MErhaba arkadaşlar ben telefonuma bu forumdan indirdiğim x-clear programını indirip kurdum ama artık silemiyorum bu programı ne telefondan nede telefonun pc programı application Installer dan silemiyorum yardım edermisinz? (telefonum da orjinal sistemi söz konusu symbian)

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
çok özür diliyorum.elimde fransadan alınmış bi i8910 var.orjinal romu üstünde yüklü.sabahtan beri yaklaşık ilk 50 sayfayı okudum.ama türkçe rom bulamadım.aslına bakarsanız rom da bulamadım bütün linkler kırık ölmüş patlamış mort olmuş.ayrıca nokia konularındaki gibi biraz derleyip toparlasak güzel olur diye düşünüyorum.tamam romları hx in sitesinden indiririm ama türkçeleştirme olayını nasıl yapacağımı bilmiyorum.burdan yetkililere sesleniyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.telefonumu her açtığımda hayır duamı eksik etmem

Merhaba. Yüklemeye çalıştığınız hx in zaten türkçesi var sitesinde. V11 şu anda benim kullandığım tamamen türkçe ve süper performanslı orjinale göre. Sitede indireceğin versiyon turkish location . Diğerleri zaten rusça ve diğer bölgelere hitap ediyor.

mtokcan

Üye
ARKADASLAR BENIM SAMSUNG İ8910 A PARASIYLA EN İYİ YAZILIMI YUKLEYECEK BIRISI VARMI PARASI NEYSE VERIRIM IST AVRUPA YAKASINDA ? GAZIOSMANPAŞA BAHÇEŞEHİR SULTANGAZİ ŞİŞLİ TAKSİM FATİH OLUR YANE GELIRIM ORALARA YAPACAK VARSA MSN ADRESIME MAIL ATABILIRLER NUMARALARINI ARARIM INS . [email protected]

orcunakyol

orcunakyol

Üye
ARKADASLAR BENIM SAMSUNG İ8910 A PARASIYLA EN İYİ YAZILIMI YUKLEYECEK BIRISI VARMI PARASI NEYSE VERIRIM IST AVRUPA YAKASINDA ? GAZIOSMANPAŞA BAHÇEŞEHİR SULTANGAZİ ŞİŞLİ TAKSİM FATİH OLUR YANE GELIRIM ORALARA YAPACAK VARSA MSN ADRESIME MAIL ATABILIRLER NUMARALARINI ARARIM INS . [email protected]

parayla yapılacak iş değil sende yapabılırsın biraz incele video felan ızle oldukça basit

sefili

sefili

Üye
bizim forumda kimse kalmamış. Demekki herkes sorunları çözdü

scorptek

scorptek

Üye
dostum tel ID si nasıl değişiyor

en sonunda hx v 11 ve faenil v204 yükledim ve her iki cfw yi kendi amatör kullanıcı bilgilerimle karşılaştırdım..
Faenil in artıları
1- multi dil desteği mesaj vs yazılımlarında bu en beğendiğim özelliği
2- Ram güzel 180 mb ile açılıyor
3- foto çekimi güzel jpeg codec lerini değiştirebiliyoruz

Eksileri

1- Tlf yavaş. uygulamalar bölümünü açarken bariz belli oluyor(Hyperx v 11 e göre yavaş yoksa orjinal fw ye göre müthiş hızlı)
2- Tam ekran Qwertu klavye yüklenen sürümden dolayı çalışmıyor
3- Tlf id sini değiştiremiyoruz bu nedenle nokia ya özel bazı yazılımlar yüklenemiyor..Skype gibi.
4- Tlf id si değiştirelemediği için haliyle fring ve nimbuzz gibi programların sunduğu bazı özellikler çalışmıyor.(Msn live call vs gibi)
5-QT installeri ayrı yüklemek zorunda kalıyorsunuz bu da C de ekstra 13 mb yer kaybına yol açıyor.. Yüklemediğiniz zaman faenilatör çalışmıyor..

Hyperx v 11 in artıları
1- Tlf müthiş hızlı adeta uçuyor..
2- hxpatcher dan istediğimiz gibi tlf nun hızını ve batarya ömrünü ayarlayabiliyoruz..
3- hxpatcher dan yine tlf id sini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz bu özellik sayesinde nokia ya has programlar tlf da çalışıyor (SKYPE gibi) ve fring nimbuzz gibi programların da özelliklerini tam randımanlı olarak kullanabiliyoruz
4-Kamera ve video kaydı gayet güzel
5-Samsung Widget ana menü yü kullanabiliyoruz.

Eksileri

1- Bana göre en büyük eksiklik multi dil desteği yok yazılım ve mesajlaşmada. Ki bu benim en fazla ihtiyacım olan özelliği.

Bunlar benim amatör kullanıcı olarak kişisel deneyimlerim.. Profosyonel arkadaşlarımız bu iki cfw ve diğer farklı cfw ler arasındaki farkları daha iyi yorumlayabilirler..

bayrakdar

Üye
Slm.
burdaki herkes gibi benimde telefonum I8910 HD. Problemim, ne yaptımsa telefonu bilgisayara bağlayamadım. Pc Studio'nun bütün versiyonlarını kurdum ama malesef bağlanmayı beceremedim. Aygıt yönetisinden, hergün acaba olurmu diye sürücüyü güncelleştir diyorum ama nafile. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

berrak

Üye
arkadaşlar ilk sayfalardaki program linklerinin çoğu ölmüş. I8910 hd kullanıyorum bana gerekli programların bir listesini verebilirmisiniz ve yeni bir firmware yüklemeye karar verdim sizce ne yüklemeliyim.

sefili

sefili

Üye
hardeşim pc ye bağladığında telefon ekranında her hangi bir seçenek sunuluyormu sana. pc studio, depolama vs gibi. sorun teldemi pc demi ilk önce onu anlamak gerek

----------Eklendi @ 17:15:00 ---------- Yazıldı @ 17:14:07 ----------

Slm.
burdaki herkes gibi benimde telefonum I8910 HD. Problemim, ne yaptımsa telefonu bilgisayara bağlayamadım. Pc Studio'nun bütün versiyonlarını kurdum ama malesef bağlanmayı beceremedim. Aygıt yönetisinden, hergün acaba olurmu diye sürücüyü güncelleştir diyorum ama nafile. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

hardeşim pc ye bağladığında telefon ekranında her hangi bir seçenek sunuluyormu sana. pc studio, depolama vs gibi. sorun teldemi pc demi ilk önce onu anlamak gerek

scorptek

scorptek

Üye
arkadaşlar lütfen yardım.
telin uygulama yöneticisinden yüklü uygulamalara giremiyorum. tıkladığımda biraz bekleyip yine bir önceki menüye dönüyor. bu tür sorun genelde bir java uygulaması yükleyip kaldırınca oluyor ama hangi programı yükledim kaldırdım bilemiyorum bunun başkabir çözümünü bilen biri varsa lütfen yardım etsin

clin Doeil

Üye
arkadaslar merhaba
ben de i8910 hd kullanıyorum ancak son zamanlarda tus takımı 3 nolu tusu basmıyor.. cihaz yurtdışından almıştım ve şu ana kadar pek ugraşmadım turkceleştirmeye... ayrıca birinden gormuştum yeni versiyon atmış ve cihaz daha hızlı çalışyor demişti bana... yeni firmware nasıl ve nerden yukleyebilirim??
bu model cok guzeldi gecen sene ilk cıktıgında ve fiyatı 1500 civarındaydı ama bi turlu tutulmadı sonuç itibariyle arkasından bu ozelliklerle yakın bir suru telefonlar cıkarttı samsung belki ondandır...
benim için onemli olan şimdilik bu 3 nolu tuşun tuşlanmaması nedeni nedir acaba.?? versiondan mi yoksa ekran mi gitmiştir?? kimisi version atınca duzelir diyor ama dedigim gibi fazla ugraşmadıgım için bilemiyorum açıkçası...
ikincisi yeni firmware (turkce olarak) ve uygulamaları nerden temin edebiirim...
şimdiden teşekkür ederim
kolay gelsin

vampireq

Üye
arkadaşlar merhaba size bir sorunu söyleyeceğim çok önemli bir sorun.

benim telefonumda yani samsung omnia hd de Bir symbian tabanlı program yüklerken setfifkanın henüz geçerli değil,süresi dolmuş veya telefon ayarları yanlış diyo be sorunum nasıl çözülür arkaşdalar....
iyi forumlar

scorptek

scorptek

Üye
dostum acil yardıma ihtiyacım var.
Mesajlar/gelen msj/klasöre taşı seçeneğine girdiğimde Myfolde$123$ ve myinbox$123$ diye iki klasör görünmekte buraya taşıdığım msjları hiçbir yerde bulamıyorum. klasörler e gittiğimde böyle 2 dosya görünmüyor sadece taşı seçeneğinde görünüyor hatta taşıma işlemini o 2 klasöre yapıyor ama öyle bir klasörü asla bulamıyorum

sinanberki

Üye
Teşekkürler

Üst Alt