samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar telimi degiştirdiğim için baska yerleri takip ediyorum ve arşivimi pcden kaldırdım
i8910 için paylaştıgım linklerin süresi dolmus burdaki paylaşimcı arkadaslar size yardımcı olucaktır
bu siteyi fazla takip edemiyorum anlayışınız için tesekkürler

iyi forumlar

ungood20

ungood20

Üye
hoşgeldin biliyorum orayıda. her yer aynı geldi bana.burda iphone tarafında felan ilgileniyorum takılıyorum işte.
iphone yada ipod touch alıcam uygulamalar icin jailbreak lara felan bakıyorum zamanı geciyorum işte boş vakiti.

hsynsryy

Üye
telefona nasıl versiyon atılıyo biri uzun uzun anlatabilir mi??

ungood20

ungood20

Üye
samsung pc suiteyi kur sonra hx v8 indir download de yeterli basit bir şey.
Geri sayfaların hepsini ıkumuştum zamanında iyice öğrenmek için.
Ama basit bir şeymiş

kolbus26

Üye
slm arkadaşlar benim yurt dışından gelen samsung 8910i cep telefonuma ofis proğramı yüklemek istiyorum ama hiç biri aradığım gibi değil.Ben bilgisayarda dha önce yazdığım dosyaları cep telefonumda okumak istiyorum ama açamıyorum

ungood20

ungood20

Üye
hoşgeldin.v9.4 yerinde var ya ücretsiz hemde ordan bak
ofis uygulamalarında

kolbus26

Üye
hiç biri olmuyor.benim telefon samsungun 8910i çift hatlı ve 10.2 kamerası olanından

ungood20

ungood20

Üye
hımm ozaman java dır o cihaz.
java bölümünde bişeyler bulursun java bulabilirsin bilmiyorum.belkide yoktur

m.kaya76

Üye
Arkadaşlar merabalar i8910 u alalı 3 gün oldu.daha önce n95 kullanıyordum benim sizden yardım almak istediğim şey ana ekranda ki kısa yollara çok kullandığım şeyleri yerleştirmek istiyorum ama yapamıyorum bu nokyada çok basitti samsungda yapamadım ana ekranı kendi istediğim menülerle donatmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. SAYGILAR

ungood20

ungood20

Üye
sürükle bırak ama pek anlayamadım daha basittir bunda

aygulbegum

Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin :(
hangisini yüklemiştim bilmiyorum ama burdan bi uyglama yükledim şu anda galeride kırık dosyalar var
silemiyorumda... dosya adı: APodDirectory
Cache dosyalarını silip kapatıp açtım gene aynı problem var lütfen yardım edin :(:(:(:(

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekürler..

retarded90

Üye
spb mobile shell kurdukta 1-2 gün sonra ekran bem beyaz oluyor ve üzerinde kırmızı A critical error occured yazısı çıkıyor spb mobile shell kaldırınca düzeliyor format atıp tekrar kursamda 1-2 gün sonra yine A critical error occured yazısı çıkıyor. düzeltmek için ne yapmalıyım acaba benim kullandığım sürümlerdemi bir sorun var

ungood20

ungood20

Üye
arkadaşlar lütfen yardım edin :(
hangisini yüklemiştim bilmiyorum ama burdan bi uyglama yükledim şu anda galeride kırık dosyalar var
silemiyorumda... dosya adı: APodDirectory
Cache dosyalarını silip kapatıp açtım gene aynı problem var lütfen yardım edin :(:(:(:(

o sorun hepsinde var
costomlar ile gideriliyor.
Ayrıca üst mesaj iicnde o tür programalr kurmuyorum gerek yok diyorum.
programları nerden indirdiniz buradaki dosyalardan cekiniz. düzün olacaktır

retarded90

Üye
spb mobile shell kurdukta 1-2 gün sonra ekran bem beyaz oluyor ve üzerinde kırmızı A critical error occured yazısı çıkıyor spb mobile shell kaldırınca düzeliyor format atıp tekrar kursamda 1-2 gün sonra yine A critical error occured yazısı çıkıyor. düzeltmek için ne yapmalıyım acaba benim kullandığım sürümlerdemi bir sorun var

buradaki programı kurdum şu ana kadar bir problem yok

http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...symbianos9-4-signed-4-409454.html#post2823220

zavendikli

Üye
selam arkadaşar ben papika ve zavendikli daha once nokia vardi sonra 8510 aldim şimdi ise herkesin vazgectiği 8910 hd aldim acaba iyimi ettim bilmiyom benim sorunum windows 7 ile yazilim atamiyorum bana yardimci olurmusunuz ayrica telefonun babasi htc cikardi pardon bilgisayar cevap verirseniz sevinirim herkese selam allah iyilik versin tum muslumanlara

retarded90

Üye

yine aynı sorunu yaşadım bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı acaba

onur@forvet

Üye
arkadaşlar I8910hd var ve pc studio ile Hx-v8 tr kurmak istiyorum ama bunu resimle anlatabilecek biri var mı nasıl kurulumunun yapıldığına dair forumunda arattım ancak sonuç bulamadım

ovural

Üye
programi indirdiginde zaten xp üzerinden kendisi kuruyor ..

1. usb kabloyu baglıyorsın
2. telefonu kapatıyorsun
3. programi aciyorsun ..
4. telefonu mavi ekran cıkana kadar 3 tuşa (ses acma,tuş kilidi ve No ) basarak bekliyorsun.
5. mavi ekran cıktıgında bilgisayardaki programdaki Ready yazısını gördüğünde Download Start a basıyorsun telefonu restart etmesini bekliyorsun.

yedeklerini almayi unutma ..

birde benim sormak istedigim diger firmware leri kullananlar varmı ? hx v10 cıkmış ben v8-32 yi kurdum ama menülerde kopyala yapıştır cıkmıyor .. benim icin en önemli olan sey ..

arkadaşlar I8910hd var ve pc studio ile Hx-v8 tr kurmak istiyorum ama bunu resimle anlatabilecek biri var mı nasıl kurulumunun yapıldığına dair forumunda arattım ancak sonuç bulamadım

dzctur

Üye
samsung i8910 hd kullanıcısıyım kulaklık sesi az geliyor bütün ayarları açık başka bir yolu varmı teşekkürler

Üst Alt