Samsung GT-E2152 Dual Sim Telefon Sorunu ( Bir kişiyle konuşurken diğer kişinin bekletilmesi )

Sponsorlu Bağlantılar

computeros

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GT-E2152 Dual Sim Telefon Sorunu ( Bir kişiyle konuşurken diğer kişinin bekletilmesi )
Merhaba , Samsung Dual Sim GT-E2152 Aldım. Çift Hatlıydı.

Ancak bir sorun var . Bir numarayla görüşürken diğer hattan birisi beni aradığında arayan kişiyi telefonun bekletip bana uyarı vermesi gerekirken , arayan kişiye " Aradığınız Aboneye Şu Anda Ulaşılamıyor " diyor.

Ne yapabilirim arkadaşlar :) Kullanma kılavuzunu okudum karıştırdım filan ama çözüme ulaşmadı.

Şİmdiden teşekkürler :)

ansre

Üye
Telefon tek işlemciliği olduğu için bu normal birşey. Hattınızın ikisi de aktifdir ama konuşma esnasında diğeri inaktif konuma geçer...

baybarr

Üye
Merhaba , Samsung Dual Sim GT-E2152 Aldım. Çift Hatlıydı.

Ancak bir sorun var . Bir numarayla görüşürken diğer hattan birisi beni aradığında arayan kişiyi telefonun bekletip bana uyarı vermesi gerekirken , arayan kişiye " Aradığınız Aboneye Şu Anda Ulaşılamıyor " diyor.

Ne yapabilirim arkadaşlar :) Kullanma kılavuzunu okudum karıştırdım filan ama çözüme ulaşmadı.

Şİmdiden teşekkürler :)

Merhaba Bendede aynı telefondan var bu sorunu Her iki hattımıda ulaşılamadığı durumlarda birbirine yönlendirerek çözdüm. Biriyle görüşürken diğerine gelen sesli çağrılarda açok olan hattıma geliyor. Bu sayede en vazından kim aramış onu biliyorum.

sevkioguz55

Üye
Mrhb. Cihazın tek işlemcili olduğunu biliyormusunuz?

Üst Alt