Samsung GT-5253 Wawe 525 video açma sorunu?

• 13 Kasım 2010
  • 23322 Okunma
  • 7 Cevap

1. Telefona vidyo atıyorum açıyorum vidyoyu ''desteklenmeyen çözünürlük'' diyor bunu nasıl çözeriz program falan varmı

Yazan: aywa912
  2. total video converterdan 320 240 pixelde videolarını dönüştür at.
    sanırsam 525lerin ekran çözünürlüğü baya bi düşük.
    benim önceki cebim corbyde 320 240 yapıordum sendede olur çalıştırır die düşünüorum .

3. çözünürlüğü 240x400 benimkinin

4. Arkadaşım totale ihtiyaç yok. Samsung Kies'i yükle buradan bilgisayarına. Telefonunu bağla usbden bilgisayara, sonra kiesi aç Video Dönüştürücüyü aç Ürün Türü Mobil Telefon, Model GT-S5253, Dosya Biçimini de MP4 olarak seç, dosya aç'a tıkla videonu seç, sonra sağ alt köşede Dönüştürmeyi Başlat'a tıkla videon hazır. At telefona izle. Üstelik şunu da belirteyim HD video çevirsen bile kalite bozulmuyor. ; ) Selametle..

5. kies te videoyu dönüştüre tıklayınca kayboluyor o ekran ve hiç bişey olmuyor neden dönüştürmyo acaba

6. kies belli bir video codecle gelior. attığınız videonun FLV olması halinde dönüştürme işlemi başarısız oluor. AVI türü bir video atmayı deneyin. yada FLV uzantılı videoları dönüştürücü programlarla dönüştürmeyi deneyin.

7. birde birtürlü internete bağlanamıyorum laptop aracılığıyla koblosuz modem gibi acces point oluşturdum sinyal mükemmel gösteriyo ama telefondan internete girdiğimde sayfa açılmıyor ve dns başarısız diye uyarı veriyor bu sorunu çözen varmı?

8. aynen. dns gibi bağlantı problemleriyle ben de karşılatım

Yüklüyor...
16/11/2018 - 16:48